• 1. seçim olması gerekir. bu oyuncular hakkında uzman değilim ama şöyle bir gerçek var:

draft tarihinde atletik oyuncuyu değil yetenekli oyuncuyu seçen daima kazanmıştır.
  • gonzaga maçının son 1 dakikasında gerçekten ağır sıçmıştır. bu bir gerçek. fakat bu adamların 18 yaşında olduğunu ve kenarda onları yönlendirmesi gereken bir coach olduğunu unutmamak gerek. bu sıçışın sorumluluğunun %10'u rj barrett'ınsa %90'ı coach k'indir benim için. şu maç rj barrett hakkındaki görüşlerimi zedelemekten ziyade kuvvetlendirdi. 3 hücum peşpeşe sıçmasına rağmen potaya gidecek cesarete sahip olması kendisinin superstar kumaşına sahip olduğunun apaçık göstergesi. rj barrett yerine 18 yaşındaki kobe bryant olsaydı sahada çok bir şey değişmeyeceğini düşünüyorum. ikisi de aynı mentaliteye sahip. rj'i yedirmem.
  • knicks'in muhtemel yeni oyuncusu ve bence zion'dan daha güzel bir seçim olacak. biz new york takımlarını destekleyen sporseverler için harika bir yıl olacak, enseyi karartmayın.
  • knicks pişmanlıktır. bu hem rj barrett için, hem de üstteki yazar için geçerlidir.
  • toronto raptors ile takaslanarak ülkesine geri dönmüştür.
  • zion williamson ile birlikte aynı takımda olmaları diğer ncaa takımları için büyük şanssızlık gerçekten. duke çok ağır basıyor rj barrett potansiyel 2019 draftı 1 numarası zion williamson ile birlikte.
  • 2000 doğumlu milenyum yıldızı.
  • geldiğinden beri kıyaslandığı zion’dan daha fos çıkmasına rağmen ben halen kendisine inanıyorum ki bu sezon,şimdilik, fena gitmiyor. randle ile uyumları da gayet iyi aslında. boyalı alanı iyi kullanıyor ve geçen sezona kıyasla daha çok serbest atış yakalıyor. halen şut ritmini bulabilmiş değil ama ben kendisine güveniyorum.
  • klasik bir new york seçimi. ara sıra iyi iş yapsa da genelde sahaya patır patır bırakıyor.
  • iki üç maç sıçınca hemen entryler döşenmiş, adam ilk resmi nba maçında 21 sayı atmış, ilk maçında 20 atan en geç ikinci isim olmuş(en genci lebron üçüncü anthony davis) ama tık yok. tipik herkesin başarısızlığını isteyen ekşici kafası bu.

tanım: bu drafttaki geleceği en parlak olan oyunculardan biridir.
hesabın var mı? giriş yap