şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: internet'te kotaya hayır topluluğu)'nun gün yüzüne çıkardığı verilere göre romanya'da 23 tl olan 100 mbps kotasız ve simetrik internet bağlantısının (download ve upload hızları eşit bağlantı) ülkemizde 5610 tl olması durumudur. ilgili veriler ve ispatları şurada yer almaktadır:
  https://www.facebook.com/…806538655/?type=3&theater
  işin bize garip gelecek bir diğer tarafı ise romanya’daki internet kullanıcılarının, 100 mbps’lik bu paket en eski ve en düşük hıza sahip olan paket olduğu için bunu beğenmiyor oluşları:
  https://www.facebook.com/…/posts/1104984629623672:0
  ayrıca aynı verilere göre;
  kazakistan'da 74 tl olan 120 mbps kotasız ve simetrik internet bağlantısının (download ve upload hızları eşit bağlantı) ülkemizde 6300 tl olması durumu,
  https://www.facebook.com/…683512800/?type=3&theater

  moldova'da 23 tl olan 100 mbps kotasız ve simetrik internet bağlantısının ülkemizde 5610 tl olması durumu,
  https://www.facebook.com/…043459431/?type=3&theater
  rusya’da 83 tl olan 300 mbps kotasız ve simetrik internet bağlantısının ülkemizde 11.585 tl olması durumu:
  https://www.facebook.com/…978929971/?type=3&theater
 • hakeden hakettiği gibi
  hepimize müstahak
 • romanyada yaşamış biri olarak bildiriyorum doğru değildir.
 • türkiye'de yaşayan biri olarak bildiriyorum doğrudur.
 • amerikada yasiyorum 25mb/s icin ayda 85 dolar oduyorum ve bu buyuk bir sehirde

  ama kota yok
 • mazlumu oynamayı bu kadar çok seven millet için, bu kadar bilinçsiz, bu kadar düşünmeden yaşayan bir millet için gerçekten çok bile. kuzey kore gibin bişey.
 • romanyalilarla çalışırken ülkeleri hakkında ilk söyledikleri şeylerden biri hızlı ve ucuz inter hizmetiydi. romanya diğer bütün gelişmişlik kriterlerinde avrupada sona kalacak bir ülke olmasına rağmen internet hızında en tepelerde . yani romanya internet konusunda bize biraz büyük siklet kalıyor zaten , bakmayın sikik bir ülke olduğuna.
 • bu işlerle uğraşanları yel değirmenlerine saldıran don kişot olarak görüyorum. boş işler adamlar o kadar büyük paraları bırakıp siz istediniz diye indirim yapacak. oldu görürsem söylerim.

  indirim olması için kitleler halinde herkesin internet aboneliğini en az 1-2 ay iptal ettirmesi gerek. buda olmayacağına göre ?
 • bir haftalığına mali'deyim bugün 3. gün. aza kanaat eden bi insan değilim normalde ama halinize şükredin gençler. 4 mb'lık dosyayı 5 dakkada indirdim, daha videolu herhangi bir içeriği açamadım internetten

  (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
 • türk telekom müdürlüğünde hız yetmiyor, alt yapı çalışması falan yapsanız hep bakır kablo döşeli dediğimde, şirket mi yönetiyorsun, hızı ne yapacaksın demişlerdi. böyle zihniyete sahip çomarlar telekomünikasyon adı geçen kuruma kapağı atıp, maaşıma bakarım dediği müddetçe, bir bok beklemeyin derim.
  öncelikle türk telekom ve ttnet tekelinden kurtulmalıyız.