• 24 haziran'ı, 25 haziran' a bağlayan gece ayık olmayacağım net. 20 seneye yakın ömrümüzü yiyenlerin gidişini kutlayacağım. sonrasına bakarız.
  • ciddi ciddi ilk başta toplumun büyük bir kesiminin eğlenceye kendini vereceğini düşünüyorum. bu arada tayyip, hüloğ diye bağıran kişilerin de bu eğlencelerde en ön safta göreceğimizden kuşkum yok. sonra devleti tıkayacak ak kadrolar memleketin bir süre daha içine etmeye devam edecektir.
  • bu yaz sıcağında buz gibi bir bira içeceğim.
  • kızıma sarılacağım. geleceği için artık bir umudum olacak....
  • o gün kadıköyde olacağım, gelecek arkadaşlara bira ısmarlayacağım.
    hatta karnı aç olanları da doyuracağım. yeterki o gün gelsin.
    çok ciddili entry...
  • dava açmaya başlarım her halde, kanıtıları bu kadar ortada olan göz göre göre yapılan; vatana ihanet, terör örgütü ile işbirliği yapma, haksız kazanç, devlet mallarını yağmalanması, hakaret, hedef gösterme, suçu ve suçluları savunma koruma gibi suçlar için bu güne kadar çoktan açılması gereken ama korkudan açılamayan davalar.
  • sosyal medyada atatürk ve cumhuriyetimizin kurucu büyüklerine hakaret eden arkadaş, tanıdık,komşu ve akrabaların usb ye topladığım ekran görüntülerini savcılığa vermek.
  • yillardir gotume sokup gezdirdigim diplomayi cikartirim ordan ise yarama ihtimali dogmustur artik. amelenin tekine mudurum demiycem. gercek olabilecekmiki bunlar
  • sosyal medya hesaplarımı anonimlikten çıkarmak.
  • ben muhalif kalmaya devam edeceğim, kim gelirse gelsin ona muhalif olacağım yine. bu benim vatandaşlık görevim bu ülke daha iyilerini hak ediyor diye.
hesabın var mı? giriş yap