• edit: aşağıdaki açıklamayı okumayı ihmal etmeyin.

25 ekim 2020'de malatya'da, tayyip erdoğan'a "eve ekmek götüremiyoruz" demesi üzerine tayyip erdoğan'ın "bana biraz abartılı geldi" deyip keyif çayı verdiği, bunun üzerine "ak parti üyesiyim ama kırıldık ve üzüldük" diyen arkadaşın son açıklamasıdır:

(bkz: geçinemiyorum diyen vatandaşa çay iç diyen rte)

"videonun tamamını izlemeden, kesintiler yaparak sayın cumhurbaşkanımıza karşı kirli bir siyasi silah olarak kullanmışlardır.

devletin bir neferi ve vatan sevdalısı olarak dün olduğu gibi bugün de liderimiz cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın yanındayım.

hiç kimse bu yalan makinelerine inanmasın, asla itibar etmesin. esnafımızla sayın cumhurbaşkanımızın yanında oyacağız, esnafımızın sorunlarına çözeceğine de inanıyoruz.

cumhurbaşkanımızın görüntülerinin tamamı seyredildiğinde de görüleceği üzere dosyamızı kabul etti ve vekillerimize gerekli çalışmanın yapılması için gerekli talimatları verdi. bu servisçi esnafımıza verdiği değeri göstermektedir.

bizim cumhurbaşkanımız ile kesinlikle bir sorunumuz olmaz, olamaz. tekraren altını çizerek söylüyorum. bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın yanında yürümeye devam edeceğiz."

------------
    edit: snayd06182344 isimli arkadaş bu adamın konuşmadan sonra, erdoğan oradan ayrılınca korumalar tarafından dövüldüğünü gören bir şahit olduğunu iletti.

"bu adamı konuşmadan hemen sonra çok sağlam dövdüler. kesin bilgidir. şahitli."

(bkz: #114812701)
  • tekraren dinledim kulağımda yine aynı şarkı

evet dedi ben de seni aldattım
    bir kez de değil üstelik.
  • büyük bir u dönüşü daha yapması yakın olan epik karakter.
  • görünen o ki söz konusu keyif çayı içildikten sonra gelen beyandır.
  • o zaman beter ol.
  • (bkz: her toplum hakettiği şekilde yönetilir)
    keyif çayını “silivri dinlenme tesislerinde” içme riskini alamamış olabilir.
  • çay işe yaramış demek ki, keyifler yerinde.*
  • (bkz: r)
  • yala bakalım nereye kadar yalayacaksın
  • 5-10 bin kadar paraya sattığını düşünüyorum. çok daha fazlasını talep edebilecek posizyondayken bunu düşünebilecek gururu olmadığından... yada ön yargılarımın kaşarı olmamalıyım. belki de tehdit edildi ( ailesi vb. ) belki de bedavaya gerçektende rte sevdalısıdır kim bilir.
hesabın var mı? giriş yap