• rus kızlarının cogunun parayla alakası varmış hepsi paragözmüş, nasıl bu kadar saçma sapan bir yorumda bulunabiliyorsunuz ? ben 3 yıldır rusyada yaşıyorum, gözüme çarpanları yazayım.

türkiyeye evlenip gelmiş ruslar için durum farklı, bir kaç kişinin yaptığını tüm rus kadınlarına yapıyor demek büyük cahillik.

benzerlikleri tek olarak hayatlarında belli bir eşikden sonra büyük karar alıp hayatlarını değiştirebilmeleri.

farklılıkları, ruslar yeni tanıstıkları insanlara karşı soguk davranırlar yani sizi ilk önce sınava sokarlar, ölçer tartarlar, sonrasında sayısız krediniz olur.
    - rus kadınları genel kültür olarak türk kadınlarından iyidir, cocuk bakma konusunda biz canım cicim el bebek gül bebek olarak bakarken, rus kadınlarında cocuk dogdundan itibaren çırak komutan ilişkisi olur, ağlayarak cocugun hicbir sey yapamayacıgını rus anneleri cocuk doğdugundan itibaren cocuga aşılar. cocuga ismiyle hitap ederler, yani sizle nasıl konusuyorsa onlada öyle konusur.

türk kadınları demeyimde, bizim annelerimiz aile yapımız onlara göre bin kat daha iyi, herhangi bir kadın annesinden pek bir şey görmemiş coğu sevgiden uzak büyütülmüş insanlar, ketumlukları buradan geliyor. içine kapanık cogu. bizim annelerimiz her türü sevgi konusunda 5000 ile çarpar.

rus kadınları dağınıktır, türk kadınları daha tertiplidir. türklerin tabuları vardır bazı olaylara karşı, ruslarda bu olay yoktur. ruslar kinci değildir. ama kötüsüne denk gelirseniz, nanayı yediniz, deli düşmanlık beslerler, şans. girişkendirler, cogu isi size sormadan yapar bak böyle birşey yaptım bana eşlik edermisin der. kimi yerde iyi kimi yerde kötü bir olay bu.

ruslar evlendikden sonra tamamen gözünü sizin üzerinize dikiyorlar, türkiyedekinden farklı bu, buraya gelen nataşaları geçiyorum, severse sizi siktin sene bırakmaz, cok bağlıdır 50 yıl hizmet eder size. malesef türkiyede bu durum 15 yıl önce yapılan evliliklerde vardı, şimdi yok gibi birşey. ilişkiden beklentleri yoktur, kendimden biliyorum :)). ha rusyada yokmu yalancı, paragöz, aptalca düşünen kadınlar ? var, olmaz olurmu ama, iyisine denk gelirseniz yaşadınız.
  • ikisi de mutfakta iyidir.
  • xx kromozomları
  • karşı cins olmaları. başka da aklıma gelmiyor.
  • her ikisi de memelidir
  • sadece farklı görünüşe sahip vajina ve meme taşıması
  • farklılıklar erkeklerinden kaynaklanıyor kanımca. arz talep meselesi. kızların benzerliklerini değil erkeklerin benzerliklerini yazmak daha mantıklı.
  • her ikisinin de akciğer solunumu yapmaları.
  • 4 sene boyunca rusya'nın bir çok şehrine gitmiş birisi olarak; kesinlikle hiçbir benzerlik yoktur diyorum. zaten olmaması da gayet güzel.

düşünsene kezo dna sına sahip ortalama bir türk kızının, dışarıdan bakınca rus gibi gözüktüğünü. evlerden ırak..
  • ikisi de parayı çok sever.
hesabın var mı? giriş yap