şükela:  tümü | bugün
 • kendisi ile tanismadim ama duzgun ve vicdanli bir gazetecidir.. her gun “merhaba iyi gunler”ini dinlemeden gunu tamamlamis saymam..

  cok yasa rusen basgan!
 • bundan birkaç ay önce canı sıkılmıştı, yayınında da motivasyonunu düşük görünce canını sıkma her şey düzelecek diye buradan yazmıştım, böyle güzel insanları destekleyelim arkadaşlar, çok düzgün bir adam ruşen çakır. herkes bir kulp takmış ama yakından takip edenler bilir ki solcudur, çok zor şartlarda o platformu kurdu, bugün ana akım gazetecilik artık sosyal medya ise bunda en büyük pay sahibi olanlardan biridir. bunu sürdürmek için de sürekli destek ister, öyle zengin ve yalıda oturan biri olsa patreondan falan destek istemez sanırım. sedat peker videosuyla kendisini tanıyanlara veya solculuktan anladıkları perinçek evanesinin faşist söylemleri olanlara ne denebilir, solcu olmayan asıl sizlersiniz. ayrıca bir gazeteciden önce gazeteci olması beklenir, solculugundan önce iyi bir gazetecidir. kendisi o zaman boykotcuydu ve asla yetmez ama evetci değildi. çakır'a iki konuda ben de kızarım, bazen yetmez ama evetcileri de konuşturuyor, murat belge ve çetesinden uzak durması lazım. abdullah gül falan diye sayiklayan bu kanser grubundan hayır gelmez. siyasal islam bitti, hem de bir daha kafasını kaldıramayacak şekilde, tüm ülke bunlardan nefret eder duruma geldi ve daha da gelecek, bir daha bunlara bulasanlar iflah olmaz. ikincisi ise cimbomlu. bugün kartal şampiyon olunca üzülecek, bu takımı bıraksın, hopaspor falan daha iyi olur.
 • kanalına abone olduğum, sürekli dinlediğim ancak kanalına direk para yardımı henüz yapamamış olmamdan ötürü biraz mahçup olduğum gazeteci.
 • kendisini teleferikte görüp insan olduğuna şahit olduğum gazeteci.

  kendisini metrobüste görüp iyi gazeteci olduğuna şahit olan yazarlar varmış. gerçekten komedi. metrobüste iyi gazeteci olduğunu nasıl anladınız acaba çok merak ettim.
 • yahu adam islamcıları, tarikatçıları, fetö’yü ya da mafyayı sevmiyor, sadece gazetecilik mesleğinin gereği olarak objektif bir şekilde olan biteni anlatıyor. bu duruşu, ayrıca, olaylara objektif yaklaşmayı gerektiren solcu kişiliği ile de son derece uyumludur. birilerine küfürler edip sayıp dökse belki sosyal medyada daha popüler olur, ama olayların, olguların ve süreçlerin perde arkası da aydınlatılmadan kalmış olur.

  birisinin neci olduğunu anlamak için, söylediklerinden çok, hayattaki tercihlerine, düşünüp savundukları için nelerden vaz geçtiğine ve ödediği bedellere bakın. nasıl birisi olduğunu hemen anlarsınız. gerisi sadece boş laftır, kifayetsiz muhterislerin cahilce gevelemelerinden ibarettir.

  insanın savundukları için, kendisiyle tutarlı olmak için gözünü bile kırpmadan bedel ödemesi kolay değildir, herkes yapamaz. şundan korktu, bundan çekindi diyen gerizekalıların, hayattaki tercihleri için hangi kavgalara girdiğini, hangi işkencelere katlandığını, maddi ve manevi ne bedel ödediklerini görmek isterdim.
 • islamcılar üzerine çalıştığı için islamcılıkla suçlanan gazeteci. bu kafalar bu mantıkla uğur mumcu'yu da yolsuzluğa bulaşmakla itham edebilirler, beklerim.
 • iddiaya göre kendisi cia'nın ajanıdır. burada 15 tl'ye entry girenlere bakmayın...
 • gömleğindeki kedi broşu ve twitter'dan günlük paylaştığı günün güzeli*ile, merhaba iyi günler diyerek söze başlayıp söyleyeceklerim bu kadar iyi günler diyerek bitirmesi ve en önemlisi ülkedeki gazeteciyiz diye popülerlik kasan ve aslında hiçbir şey yapmayan gazetecilere kıyasla gerçek bir gazetecilik yapması ile gönüllere taht kurmuş boğaziçili. selamlar, saygılar ruşen abi.
 • kendisinin 20 dakikalık tek videosu cüneyt özdemir'in 1 saatlik 3-4 videosuna bedeldir.

  evet, söyleyeceklerim bu kadar. iyi günler.
 • itin köpeğin diline düşmüş, son yıllarda doğru düzgün haber ve yorum alabilmemize büyük faydası olan ve gelecekte efsane olarak anılacak gazeteci.
  aynı zamanda iyi tanınan bilinen solcu-devrimci olmasının bedelini cezaevinde de ödeyen bir insandır.
  ama yavşaklık parayla değil. yavsaklar herkesin kendilerine benzemesini istedikleri için bu adama islamcı diyorlar. oyle ya onlar olsaydı yandaş başında yavşaklık yapmak için ayda 20bin dolar maaşla yalıda otururlardı.
  adam terbiyeli diye rahat rahat konuşuyorsunuz hakettiginizi duyacaksınız.
  özet: ruşen çakır onurlu gazetecidir. onun gibi başka namuslu gazeteciler de var.