1080 entry daha
  • ekşi sözlük bir şeyi beğenmeme timine inat bu yıl da mükemmel oynuyor. dün gece oynanan gsw maçında kd'ye de curry'e de haddini bildirdi. öyle oynuyor ki nba 2k my career izliyormuş izlenimine kapılıyorum hele top çalmaları tamamen komedi. bu yıl da mvp ödülünü alması gerek bu kadar hater'ı olması garip hele başlığında dün maçtan sonra entry olmaması daha da garip eğer yenilselerdi burada dalga geçen entryler olurdu harika oynadığı için yazmaya gerek bile duymamışlar.
  • bu yil mukemmel oynadigi falan yok. ki bunu bir thunder taraftari olarak yaziyorum.

zaten mid-range'i pek kuvvetli degildi ama bu sene rezalet atiyor. pg ve melo ikilisi geldikten sonra takim kimya sorunu yasiyor, hala duzgun setler gelistirebilmis degiller ve bu da en cok top elinde olmadan ne yapacagini bilemeyen bizim russ oglani etkiliyor.

sayi ortalamasi zaten gecen seneki gibi olmasin bir zahmet, ama eger kazanmak istiyorsa bu adamlarla oynarken de etkili olmanin bir rolunu bulmak zorunda. artik defansa mi yuklenir napar onu bilemem. cunku butun toplar onun uzerinden donmedigi zaman kendini oyuna verme sikintisi cekiyor, cok belli.

bu sezon su ana kadar gectim lig mvpsi olmayi, kendi takiminin mvpsi bile degil. o adam icin bakiniz: paul george. insanustu bir savunma yapiyor sene basindan beri adam, ve roberson ile beraber thunder'i en iyi uc savunma takimindan biri haline getirmis durumdalar.

isin hucum tarafindaki sikintilari cozmesi gereken adam ise..

evet bildiniz, russell westbrook. mvp almis bir pg, bu hucumu akici hale getirmekle yukumludur cunku.

ha ben guveniyorum kendisine o ayri. billy donovan da biraz yaraticilik takviyesi yaparsa toparlar sezon ilerledikce.

ama sezona mukemmel girdigi iddialari da agir yalan yani, giriste soyledigimizi yinelemis olalim.
  • 23 kasim 2017'deki macta gs warriors'un icinden gecmis adam. kotu oynasa burasi entry dolardi. adam bildigin hasat etti rakibi.
858 entry daha
hesabın var mı? giriş yap