• -rüyanda benimle seviştiğini gör : )
    +tamam sevgilim, vucudunun her yerine ayrı ayrı dokunup zevkten uçuracağım seni bebeğim, ıslak te...
    - şaka lan şaka nasıl da gaza geldin keko..
    +necla aşkım çok kötüsün:(
    - sen de çok malsın remzi, zaten bu kafayla benle sevişmeyi ancak rüyanda görürsün..haydi yattım ben sabah toplantı var zaten selametle..
  • " anca rüyalarda veririm sana" demiş sevgilidir. ya da sevgilinin kendisini rüyasında başka biri ile aldatmasını istememektedir. bu nedenle bilinçaltına hunharca bilinçli göndermeler yapmaktadır.
  • sevgilisi istediği rüyayı görebilecek kadar ermişse, bence başka şeyler de istemeli bu kişi.
    sakis niyetiyle yatıp şahin k ile uyanmak da olası.
    dikkat etmek lazım.

beraberliğimiz bir rüya zaten diyerek, gönül alınabilir.
  • bu kişinin hayattaki tek sorunu karşısındakinin rüyalarına karışmak gibi kötü bir davranışa sahip olmak değildir.

diğer bir problemi de "onun isteklerine bile karışmaktan hoşlanan ve rüyalarına karıştırtmayan bir sevgiliye sahip olmasıdır"

+ rüyanda benimle seviş hatun
    - rüyalarıma karışma mert, onlar bana özel!
    + hmm.. ben de adriana lima, megan fox, kate beckinsale, natalie portman falan, bunların alayına gideyim mi yani rüyalarımda??
    - tabii mertcim, nasıl istersen o rüyalar sana özel. ama hepsini bana anlatırsan sevinirim..
    .
    ..
    ...
    [sevişmeden hemen sonra]
    + aslı biraz kilo versen, şöyle bacaklar megan fox gibi olsa, bir de adriana lima göğsü yapsak sana süper olur aslında.
    - ???
    + neyse boşver, en iyisi ben uyuyayım biraz rüya göreyim en kralından!

(bkz: be careful what you wish for)
  • ulan rüyada bile rahat yok böyle ilişki mi olur?
  • (bkz: rüyamdaki aptal kadın)

tüh çaylağız amk : )
  • anca rüyanda görürsün demek istemiştir
hesabın var mı? giriş yap