• gecenlerde bir ekonomi dergisinde yilda 1.3 milyon dolar kazanci oldugunu okugum sahis. sanirim bu parayi uc otuz paraya kopek cektigi elemanlarindan arttirip kazaniyordur
  • şaban üstadımız bugün vefat etmiş. üstümüzde emeği vardır, allah rahmet etsin.
    çok yakın olmasak da saygıya saygı ve sevgiyle karşılık veren bir lider olduğunu söyleyebilirim.
    belki daha sonra denetim-danışmanlık camiasında çok müstesna bir yeri olan şaban üstad ile olan güzel anılarımızdan bazılarını paylaşırım. çalakalem olmaz, özenle yazmam lâzım.
    bakın üstad vefatından sonra bile bir tarafında olduğu işlerin özenle yapılmasını sağlayacak nasıl bir karizmaya sahipti buradan hesap edin.
  • rleri soyleyemez. ingilizceyi sonradan ogrendigi, konusmasindan anlasilan ama kafasi gayet iyi calisan , zeki bir isadami .
  • 1992 yılında arthur andersen'da ceo olmuş, 1994 yılında da aynı şirketin balkan ülkelerinden sorumlu olmuştur. daha sonrasında da ernst & young'da ceo'luk görevini yapmıştır. sadece head of tax olan birisi değildir.

özgeçmişinde böyle önemli görevler bulunan birisini, şirket birleşmesi ile transfer ettikten sonra sadece vergi partnerı olarak konumlandırmak doğru olmazdı zaten. kpmg'de vergi bölümü başkanı olarak görev aldığı sürece, müşteri portföyü ve ciro bakımından diğer 3 büyük firmanın vergi bölümlerinden hep iki adım önünde olacaktır.
  • allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun..
  • taxand firmasının türkiye'deki ortağıdır.
  • gayet positiv bir insan olarak kesinlikle tipik bir turk yonetici degildir. eski veya yeni çalışanı olun sizi muhatab alır, rahatlıkla iletişime geçer.

bir zamanlar fatih terim den sonra en çok kazanan olarak insan olarak finans dergilerinde ismi duyulmuştur. şimdiler de kendi adını taşıyan firmasında çalışmaya devam etmektedir.
  • nedense sevenini duymadigim bir kisi..
  • 3 haziran 2018 fenerbahçe seçimli genel kurulu'nda ali koç'un listesinden aday olmuştur.
  • eski çalışanlarının insanlığını, yardımseverliğini anlata anlata bitiremediği, kendi denetim şirketinin sahibi olan ve 2006 itibariyle piyasayı sallayacağı dedikoduları dolaşan adam.
hesabın var mı? giriş yap