• durduralamaz. ancak kim ne derse desin bir umut o sampuanlara ilaclara para vereceksin. o yuzden kendin deneyimle ve gor.
  • arsızca dirensen de sonuç değişmiyor
  • yirmili yaşlardan önce hard rock uğruna, ne bileyim metal müzik uğruna saçlarınızı uzatmayın. saç uzatmak çok hızlandırıyor bu dökülme işini. 15 yaşından 19 yaşına kadar uzatmış birisi olarak söylüyorum, o kadar gürdü ki uzatmadan önce, uzunken kıvırcık olduğu için zaten çok gür duruyordu, bir kestirdim anaaaa saçım kalmamışya. uzatan bütün arkadaşlarım bu durumdan çekiyor gerçekten.
  • (bkz: tresan) sampuan fayda saglamaktadir.
  • alman malindan sasmayacaksin alpecin sampuan ve likit ile kesin cozume ulasiyorsunuz.
  • .....serum ve ..... tablet kullandım 3 ay boyunca düzenli olarak.acaip saçlarım çıktı.millet saç ektirdin mi diye sordular hatta.sonra kullanmayı bıraktım geri döküldü.kullanirken sürekli kullanman lazim
  • 20'li yaşların başında düşmanım; 30'uma yaklaşırken dostumdur. ergenliğin getirdiği bir kompleks oluyor sanırım. 1-3 numara saç ile gezmek kadar rahatı yok şimdi.
  • çözüm alman ingiliz amerikan şampuanları falan değil boşuna paranızı bunlara harcamayın. dökülme nedeni genetik değilse zeytinyağlı defne sabununu önce bi deneyin.
  • eğer genetikse yapacak hiçbir şey yoktur. yani o saçlar dökülecek. boşuna paranızı çeşitli ilaçlar ve şampuanlar kullanarak harcamayın. ama en azından yeşil veya bıttım sabunu kullanarak, az da olsa bu dökülmeyi biraz geciktirebilirsiniz.
  • bioxcin forte kullanın dökülmeyi durduruyor. bizzat kendim kullanıyorum. bunun yanı sıra minoxil ise önermiyorum çünkü sürekli olarak kullanmak zorundasınız ve bırakınca çıkan saç tüyleri tekrar dökülüyor. kaçınılmaz son ise saç ekimi.
hesabın var mı? giriş yap