şükela:  tümü | bugün
  • amerika'dan psych türünde müzik yapan güzel bir grup. henüz 2015'te kendi isimleriyle çıkardıkları bir albümleri var ama gayet kaliteli ve güzel. umarız devamını getirirler.
  • son zamanlarda dinledigim en iyi rock gruplarindan. bakin en iyi diyorum. dinleyenin omrunu uzatir. bana tesekkur etmek icin banka hesap numarami ozel mesaj yoluyla iletebilirim. sorun degil.

    suradan kendin isimlerini tasiyan albumlerini dinleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=chizf8w7cqe

    ilk sarkida gozlerim doldu diyeyim. daha ne diyeyim. dinleyin iste.
  • anthony meier'in bass çaldığı şahane grup. aynı zamanda radio moscow'un da bassçısıdır. maalesef uzun bir süredir avrupa turnelerine türkiye'yi dahil etmiyorlar. gönüllü birtakım kimseler çıksa da getirse keşke eskisi gibi. ayrıca bu adamları ne zaman görsem grupça kör kütük sarhoş geziyorlar, o şarkılar ne ara yazılıyor, ne ara kaydediliyor hiçbir fikrim yok. galiba denk gelir de ayık olurlarsa bi şeyler yapmaya çalışıyorlar. radio moscow ile birlikte yolunu gözlediğim bu grup günlerimi şenlendiren, müzik zevkimi devam ettirecek modern garage bandlerin çıktığını bilerek sevindiren, "hızlı yaşa genç öl" mottosuyla korkutucu bir şekilde tedirgin eden bir oluşumdur.