• verilen ilana 800 kişinin baktığı ama 6 kişinin aradığı ilan sitesi. sanırım instagram gibi kullanıyor insanlar.
  • fiyatının çok altında hayali araç ilanları konursa piyasa dengelenir mi diye düşündüren site. tam tersini yapanlar yüzünden fiyatlar saçma bir şekilde artıyor zira...edit: rıfkı bey kaporasını yatırdı; hayırlı olsun.
  • an itibariyle tüm güvenimi yitiren sitedir.

azmettim. sabahtan beri içine girilip oturulabilecek, hiçbir ekstra özellik barındırmayan,orta segment dairelere ait 56 tane ilan aradım. tamamında numara emlakçılara ait. 1 tanesi hariç tüm daireler ' daha az önce kontratı yapılmış, ilan birazdan kaldırılacakmış, ama ellerinde bana önerebilecekleri farklı daireler mevcutmuş'ilanı. bana mı denk geldi yani 55 tanesi de? besbelli sahte ilan, geçen zamanım ve bozulan sinirimle kaldım başbaşa. 1 tanesi de sadece memura daire veriyormuş. haydi onu anladık da diğer ilanların bir denetlenme mekanizması yok mu? emlakçıdan daire istesem zaten gider hallederim. neyse aramaya devam edip, biraz daha sinirleneyim. bu vesileyle istanbul avrupa yakasında bağırıp çağırmadığım emlakçı kalmadı bence.
  • araç boya değişen kısmına lokal boya seçeneğini de eklese hiçte fena olmayacak sitedir. bir çok kişi bu sebepten orayı doldurmuyor aradığımızda telefonla öğreniyoruz...
  • son bir kaç ayda fazla göze batan ve çok yakın zamanda damat beyin bir el atarak her ilanını alt üst edeceğini düşündüğüm sitedir.
  • anasayfa vitrininde, çoktan aza sıralı olarak:

- lüks araç
    - hayvan çadırı
    - tarla
    - ingilizce dersi verenler
    - oto enjektörü

ilanları oluyor.

ülkecek bunları kullanarak nasıl bir atılım yapabiliriz diye günlerdir düşünüyorum ama pek bir ilerleme sağlayamadım...
  • ozellikle ikinci el otomobil ilanlarina “yorum” kismi getirilmesi gereken site. daha once ilani verilen araca bizzat yerinde bakmis bir kimse aracta bir kandirmaca oldugunu tespit ettiginde bunu mumkunse belgelendirerek yorum kismina girmeli ve o araci alacak baska birinin kandirilma ihtimali en aza indirilmelidir. mesela araca yapilmis bir ekspertiz raporunda saticinin dediginin disinda bir sey ortaya cikmis ise bunu herkesin gormesi gerekir.

ayni sekilde, daha arabayi bir onceki sahibinden henuz alip ustune 5-10 ekleyip yeniden ilana koyanlanlar da aracin eski sahibi tarafindan desifre edilebilirler. hatta varsa aracin sorunlarini bile dile getirebilirler.

bu sekilde sahtekarliklarin da onune gecilir, ilan verenler istedikleri gibi hareket edemezler diye dusunuyorum.
  • arsa ilanları fiyat sıralaması yapınca çöplük olan sitedir.
    veri kalitesi umrunda değil. nerede bir sahtekar, düzenbaz, yalancı var bu sitede kafasına göre ilan veriyor.
    türkiyede sahtekar tüccar, satıcı profilini düzeltebilecek ya da ayıklayabilecek yaptırım gücü varken 3 kuruşa tamah edip bu sahtekarları bünyesinde barındırmaya devam etmektedir.
  • şu an her tarafından hata fışkıran site. webde hemen al ile satın alma yapılamıyor. mobilde login olunamıyor. qr kod ile webde giriş yapılamıyor. kredi kartı ile satın alma yapılamıyor. mesajlar okunamıyor hata veriyor. bir dünya hatası var. oturup ekran görüntüsü alıp desteğe yazmakla uğraşamayacağım. ilgili biri görür umarım.
hesabın var mı? giriş yap