• ilanda 17 defa 'bavyera', 18 defa 'panter' sözcükleri kullanılmış.

"neden eşit değil?" sorusuna cevap aramak üzere yaptığım araştırmalarda 1 defa 'bavyera' yerine 'bayyera' yazıldığını tespit etmiş bulunmaktayım.

tansel bey bu inceliğimi sözlükten görür ve değerlendirmeye alırsa belki bir tur bindirir.
  • sahibinin ona duyduğu aşkın beni korkuttuğu arabadır. satın aldıktan sonra ne olacak abi? içip içip kapıya dayanmalar,panteeerrr seni çok seviyom nolur geri dön demeler falan yaşanması muhtemel. ayrıca panterim hakkında seviyeli sohbet olayı da oldukça ilginçmiş.
  • --- spoiler ---

bavyera panterime aldığım tüm yakıtlar tarih-istasyon-km bilgileriyle exel tablosu formatında kayıtlıdır… her aldığım yakıt sonrasında yakıt tüketimi lt/100km. ve tl/km bazında hesaplanmış durumdadır…
    --- spoiler ---

arkadaşlar bir manyakla karşı karşıyayız.
  • arabanın sahibi 'hayatımın en keyifli anları' derken arka koltuğu işaret etmektedir.
  • sahibinin tok satıcı olduğu, bavyera panterini almak isteyen ya da alamayacak olan düzeyli kişilerle sohbet de edebileceğini belirttiği sahibinden ilanı.

adam aşka gelmiş beyler:

"bavyera panterim benim için a noktasından b noktasına ulaşmak için kullanılan bir alet değil, hayatımın en keyifli anlarını yaşamama vesile olmuş bir dostumdur…"

bavyera panterime sıcak bir yuva arıyorum

edit: oğlum aldığı her yakıtı ve o yakıtı nasıl harcadığını excell tablosu olarak tutmuş bir adamdan bahsediyoruz. arabayı alsan takip eder, yanlış bişey yapsan ananı siker bu psikopat. vay arkadaş.
  • --- spoiler ---

alıcı olmanız şart değil, müsait olmam halinde bavyera panterim hakkında düzeyli olmak kaydıyla, sohbet etmek bile bana keyif verir…
    --- spoiler ---

olm bu ne lan??? adam "gelin birlikte panter övelim, almanız şart değil" diyor. sevabına biri psikiyatr yönlendirsin arkadaşlar.
  • başlığı görünce harbi harbi panter sattıklarını sandığım ilan.

cok safım lan. hayal kırıklığına uğradım resmen
  • aşkın da bazen satılabileceğine delil olan ilandır. adamın facebook profilinde arabasının resmi işlenmiş kupa var la.
  • bu kadar allanıp pullandığına göre kesin minimum 5000 tl tutacak bir arızası vardır diye düşündürten arabadır.

(bkz: inanma seni sikecek)
  • özel izin almış herif servise girip panterini görmek için. böyle birinden değil araba çorap bile alınmaz. hatta böyle otomobil kültürü olan adamlardan hızlıca uzaklaşın bence. bunların hayatı pasta cilada geçer. en ufak çizikte oturur ağlarlar filan. otomobil namına da kargadan başka kuş bilmezler.

alıcı olmanız şart değil çaldırın ben arıyım modeli bu. sanırsın bal satıyor amk.
    aramanız gerekmiyor. niyetlenin biz camdan dalarız eve zaten. gibi.

otomobil dediğin yaz kış binilir arkadaş, çamurda binilir, kumda binilir, hobiler gerçekleştirilir, yeni yerler keşfedilir budur. garajda saklamışmış. üstüne branda sermişmiş. niye beli mi açıldı kaplanının. töbe töbe
hesabın var mı? giriş yap