• 07.08.2017 itibariyle görülebilecek hadisedir. insan gerçekten hayret ediyor. amk kırk yılın başı erasmus stajıyla avusturya'dayım, bu memleket zaten pahalı bi de bu euro aldı başını gitti. böbrekleri gözden çıkarmak üzereyim resmen.
  • kahirede olduğum için beni etkilemeyecek hadise. 1 lira 5 pound, harcıyorum harcıyorum bitmiyor.

(bkz: gelsene mısır çok güzel)
  • (bkz: eben lirası)
  • acilen yurt dışında okumak için sözlükte kampanya başlatmamız gerektiğini yüzümüze vuran, bu daha iyi günlerimiz diye düşündüren durum.

gerçi davlumbaz kadar duşakabin kadar acil bir ihtiyaç olmadığı için dikkat çeker mi bilemem :(

ama bu şartlarda yurt dışından burslu olarak yüksek lisans kabulü bile alsan, ailenin gönderdiği parayla yaşamak imkansız ne yazık ki.
  • bu hafta euro'yla ödeme alacağım için daha da artmasını umduğum kur. dış mihraklar birkaç günlüğüne 4.50 tl falan yapsınlar, sonra dünyaya meydan okuyup 4.00 altına indirelim hiç sorun değil.
  • maka olabilir ama şaka olmadığı kesin.
  • faizleri artırmak lazım ama o zamanda yatırımlar gg ha dicen çok mu yatırım oluyo şimdi faiz artırmıyoruz 2 tarafı boklu deynek üretim yapılmadığı sürece cari açık olduğu şürece bi halt olmaz
  • bu devirde gurbetçi olup yazları bodrum'da geçirmek vardı diye içli içli ah çektirir.
  • 5.17, 6,17, 77,28, 103,54 olmasını beklediğim için bir anlam ifade etmiyor. su akar yolunu bulur gibi paradan sıfır atılınca bir anda düşen kurlar zaman geçtikçe enflasyon ile kendi yolunu buluyor. şaşırmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap