• (bkz: bi bitmediniz amına koyim)

bitse de kurtulsak. ne bu ülkenin çektiği rezillik.
  • pkk düzenli bir olmadığı için tuvalet deliğinde bile olsa saklanırlar o yüzden dolayı tam olarak bitmesi mümkün değil gibi gözüküyor, kaldı ki doğuda bazı şehirlerde bigün dağa çıkıp bigün esnaflık yapan insanlarda çok var
  • bugün en son iki asker şehit ettikten sonra bitmiş. kesin bilgi yayalım.
  • bitmesini temenni ediyoruz ama ya yerine yenisi gelirse diye de düşünüyoruz zira önlem alınmalı tekrar benzer bir oluşumun önüne geçilmesi önlenmelidir.allaha askerimize polisimize zeval vermesin.
  • oh cok rahatladim, simdi osura osura uyuyabilirim
  • pkk'nın bitmesi kürt sorununu bitirmez der ve başlığı kilitlerim..
  • klavye komandoları muhabbetini yapan herkesin yüzde yüz mal olduğu başlıklardan biridir...

pekakalı hewaller ve pekakalı hewal seviciler, benim gibi 30 yaş üstü pekakalı hewal s2ci çok adam var bu platformda.
    yani size gerçekten çok s2ci hareketler çektik zamanında.

klavye komandosu deyerek bizden küçükleri öldürmek için artizlik yapmanıza da izin vermeyeceğiz. gerek olursa biz geleceğiz, önce abileri ile muhattap olacaksınız.

tıpkı geberip giden abilerinizin bizimle muhattap olduğu gibi.

biz bitersek ve yetmezsek ki siz bizi nah bitirirsiniz, yerimize gelecek serhatlar elbet hep var...

var diyorum bak vardır demiyorum!!!!
  • kandil'i 2-3 gün bombalamakla biteceğini sanan varsa ya liselidir ya da yaşı yetiyorsa hafıza kaybı yaşıyordur.

bak sevgili arkadaşım. bu son günlerde yapılanla beraber hava ve kara toplam 60'a yakın sınır ötesi operasyon yapıldı. (2011 yılından bir derleme haber http://www.aljazeera.com.tr/…ir-otesi-operasyonlari)

özellikle 90'lı yıllarda gıda ambargosu, köy boşaltma, köy yakma, dışkı yedirme, cezaevi işkenceleri, toroslarla adam kaçırıp öldürme dahil her türlü şiddet içeren yöntem uygulandı. toplamda pkk'nın militanı, sempatizanı 30 bin kişi öldürüldü.

ne hdp ne pkk'ya sempatim var. pkk benim için hiç tartışmasız eli kanlı bir terör örgütüdür. ama bu yolla bitmiyor işte. çünkü o bölgeleri biraz olsun gören her insanın rahatlıkla tespit yapabileceği gibi, kürt halkı bazen sevgiyle, bazen korkuyla da olsa pkk'yı destekliyor.

dolayısıyla bu operasyonlar bana biraz "gaz alma" faaliyeti gibi geliyor. azıcık aklı olan pkk'nın operasyonla falan bitmeyeceğini bilir.
  • terör örgütlerinin savaş ya da silahla bitirilebileceğini sanan insan beyanı. terör ya da anarşi, zihinlerde bitmeli. pkk şerefsizlerinin yaptıkları elbet yanına bırakılmaz, lakin insanların zihniyetini de değiştirmedikçe bi sonuca varılamaz.
hesabın var mı? giriş yap