• gözle görülür durumdur. hele son iki üç gündür şu barış pınarı operasyonu başladı başlayalı sözlükte pkk'ya ve malum siyasi uzantısına yakın olup da sözlüğü propaganda yerine dönüştüren, üç lafından üçü de tece, pekeke, cezeevi olan adamlar birden ortadan kayboldu.

lan yoksa adamlar zaten cepheden mi yazıyordu? gerçi onlar, cihangir solcuları cepheye de gitmezler ama. muhtemelen beyoğlunun, kadıköyün arka sokaklarında şaraplarını içip purolarını tüttürüyor, türkiye'ye ne zaman sosyalizmin geleceğini tartışıp kandildeki arkadaşlarının yadigarı olan poşularına gribal enfeksiyonlu burunlarıyla sümkürüyorlardır.
  • göt korkusu olabilir.

şu an düşünüyorlardır. çocuk ve kadın öldürenleri nasıl aklayabiliriz diye.
  • ulan bende engelleye engelleye bitirdim sanıyordum sebebi belli oldu :)
  • ihbar edildikleri içindir, içişleri bakanlığı bu zorlu süreçte sosyal medya konusunda çok hassas.
  • nereden nereye. bir zamanlar bu hevaller sözlükte öyle yazılar kaleme alırdı ki lan bu hainler neye kime güvenerek bunları yazıyor diye düşünürdüm.

artık sosyal medyada pkk propagandası yapınca polislerimiz söz konusu kişileri ziyarete geliyor. onları merkezde bir veya iki gün güzelce ağırlıyor. bedava çay ve kek isteyenler pkk propagandası yapabilir.
  • fare gibi yaşamayı iyi bildiklerinden inlerine çekildiler sadece.
  • la tamam anladik en buyuk turk sizsiniz. evet ataturk bile sizin yaninizda cocuk kalir. tmm anladik aq. sokacam pkknizada milliyetciliginize de. tmm iste yeterince konsolide olduk. napak ayni bedende mi yasayak...
  • uğraşıp uğraşıp bölemeyecek başka yer bulmuşlardır.
  • gör korkularından açıkta yazamıyorlar özelden milli yazarların yemediği küfür kalmadı. ama sanıyorlar ki özel küfür özelde kalıyor sadece merak etme şekerim gereği yapılıyordur.
hesabın var mı? giriş yap