• filistinlilere yapılan soykırımla değil, nerede bir savaş çıksa o ülkenin vatandaşlarıyla ülkemizi kayıtsız kontrolsüz göçmen çöplüğüne çeviren tek liderin bizimki olmasıyla dalga geçen komediyendir. reisine laf konduramayanlar tabi ki lafını çarpıtacak. bu tarz espiriyi ilk yapan da değil ayrıca. artık bir yerde savaş çıktığında herkesin aklına gelen ilk şeyi bilmem kaçıncı kez espiriye vurmuş. gidin ötede ağlayın.
  • filistinlilerle değil akp'nin saçmasapan mülteci politikasıyla dalga geçmiştir. altındaki yorumlar da tam tahmin ettiğim gibi. adamlardaki beyin bu kadar işte şu farkı bile ayırt etmekten acizler.
  • kendisini 11 eylülde neredeyse tamamen dolu olan moda sahnesinde izleme fırsatı elde ettim. 2 perde boyunca hiç durmadan güldürdü. gerçekten çok iyi tespitler ve siyasi mizahı var. bir iç anadolu insanı ve eski ankaralı olarak şivelerinde, diyolaglarında kendimi ya da bir yakınımı buldum :) bence hiç düşünmeden yöresel tatlar gösterisine bilet alabilirsiniz. hakkını gülmekten yarılarak alacaksınız :) ben aldım salih beye teşekkür ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.
  • geleceği parlak komik bir arkadaş. kendisi birebir tanıdığım bir arkadaşım olduğu için sipariş övücü entry girmeyeceğim. fakat akşam oturmalarımızda evde bizi gülmekten öldürürdü. bence arkadaşlarlarını güldüren herkesi güldürür. salih'e hep söylediğim olum sana 50 lira verilmez lafını yutmanın zamanı gelmiş sanırım*

en yakın zamanda ankara'ya döner dönmez gösterisine gideceğim. fakat salihcim buraları okuyorsan yengeni de getireceğim küfür edip durma*

bir komedyen başlığına yazılacak belki de son klişe şakası bir yana diyerek cümleye başlamaktır ama neyse; şakası bir yana hem çok yetenekli hem de çok iyi bir insandır. yolu açık olsun.

tebessüm şehri pursaklar seninle gurur duyuyor*
  • yöresel tatlar gösterilerine otobüsle giden bir gardaşımız.

10 dk. arayı çıkartırsak gösterisinin tamamı 1,5 saat sürüyor ama gösterideyken zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değil. çünkü aşşşırı eğlenceli. aile içi şiddetin anlık tepkilerle ifade edildiği yerde soluksuz güldük. unuttuğumuz yöresel tatları bize bir güzel hatırlatıyor kendisi. aha bu da kendisini popüler eden bir kesit:

https://www.youtube.com/…b_channel=tuzbiberstand-up
  • filistin’de yaşanan savaşın dönüp dolaşıp tc’ye yepisyeni bir mülteci akını olarak gireceğine işaret eden şakası yüzünden linç edilen komedyen. ya her şeyi geçiyorum, furkan b.lükbaşı linçliyor. yani net haklı bu adam. şakası da komik bu arada.

o video
  • whatsapp'a düştü ilkin kısa bir videosu. cidden güldürdü beni özellikle sağ görünüşlü ama solcu tiplemesiyle. umarım başarılı olursun kardeşim. badem bıyıklı solcu kardeşlerimize daha çok ihtiyacımız var.
  • yüzünde rabbi yessir gördüğüm tek komedyen
  • gösterisini çok beğendiğim yeni nesil komedyen. iç anadolu'nun kültürünü bilen ve muhafazakar çevrede büyümüş olanların daha da çok anlayabilecegi bir mizahı var ama bu yerel tatları yavan ve usandırıci değil aksine çok başarılı kullanıyor. ayrıca ofansif sınırlarda dolanıp hatta sık sık onu ihlal edip kültür, siyaset, toplum gibi noktalarda çılgın atıyor. (bkz: çılgın atmak)*. ofansif mizaha meyletmesi ve bunu oldukça iyi yapmasıyla da dönemin ruhuna uygun çok iyi bir şovu olduğunu düşünüyorum. umarım zamanla daha popüler olur.
hesabın var mı? giriş yap