• çalışanları hayrına hizmet veriyormuş gibi davranan hastane. yönetim birimi elden geçirilmeli acilen. ne desem gg
  • buradan heyet raporu alacak olanlar ortopediye dikkat etsin.
  • yoğun bakımın kapasitesi cidden büyük ve özellikle cerrahi1 yoğun bakımın çalışanları gerçekten özverili ama aynı şeyi palyatif servis yazan yer için söylemezsiniz, çünkü palyatif sadece tabeladan ibaret, dingonun ahırından hallice, daha doğrusu servis değil, palyatif var demek için açılmış bir alan.yoğun bakımdan çıkan hasta daha bu servise girerken 10-15 günden fazla kalamaz diye homurdanırlar.
    herhalde bu hastanede sürgün servisi orası sanırım.genelde yoğun bakımdan şikayetçi oluyor insanlar bu hastanede tam tersi.

not:karşımdaki kişi işini düzgün yapsın, adam gibi bilgi versin yeter, öyle güleryüz vs. bekleyen bir insan kesinlikle değilim.
  • her zamanki gibi hasta mahremiyeti yerlerde olan sağlık kuruluşu.
  • "karadeniz'in en büyük hastanesi" diye yapılan hastane. gerçekten çok büyük, modern ve kullanışlı.

geçen bir konu ile ilgili şikayet maili göndermek istedim ve o acı tablo ile karşılaştım.

sitesindeki iletişim sayfası;
    http://www.samsundh.gov.tr/iletisim.asp

mail adresine dikkat ediniz. hotmail.com uzantılı olmasını geçtim, çalışmayan bir hesap. attığınız mailler gitmiyor. santrali arıyorsunuz, cevap veren yok. klasik türkiye gerçeği.
  • koca samsun da kuduz aşısı bulunan tek hastane, şehrin ebesinin nikahında olsa bile en azından hastane görüntüsündedir, bizim üniversite hastanesi bunu yanında oyuncak kalıyor.
hesabın var mı? giriş yap