• kaynakta samsun üniversitesi yazıyor yalnız, omü değil.biraz dikkatli açılsaydı başlık keşke
  • koskoca rektör murad 124' e mi binsin? az bile..
  • vatandaş frene basınca daha da hızlanan arabaya biniyor rektör bey kaza yapınca duran araç istiyor.
  • bu yolda bırakıyordu bahanesi de moda oldu. ne kadar stratejik ve kritik bir görevdeyse, yolda kalınca sanki memleket batacak. ayıp be kardeşim.
  • omü rektörü değil kardeşim, samsun üniversitesi rektörü
    edit: başlık düzelmiş
  • (maalesef) bir samsunlu olarak samsunla ilgili hiç bir şeye şaşıramıyorum.
  • yiyin efendiler yiyin az kaldı maç bitti,uzatmaları oynuyoruz ,tc'yi ekonomik olarak artık tanrı bile kurtaramaz.bunun sorumlusu ise bu ve bunun gibi zihniyetler.unutma rektör efendi senin çocuklarında sen öldükten sonra bu borçları ödemek için ömürleri boyunca çalışacaklar.
  • bunu yapmaktan daha kötüsü bunu savunmaktır. üstelik böyle gerekçelerle. koskoca rektör'ün ( profesör) kullandığı argümanlara dile bakın. bunu savunma biçimine bakın. belki o, o kadar bütçeli personelli öğrencili işlem hacimli yerin en büyük mülki amiri olarak öyle bir donanımda aracı hakkediyor olabilir ama o mevkinin hakkı bu donanımda kişi değil.
    edit: omü değil samsun üniversitesi. 2018'de kurulmuş. daha çok yeni. rektörümüz de ilahiyat profesörü.
  • ben artık bu ülkede başkalarının da düşünüldüğü, paranın çarçur edilmediği, hak yenilmediği, gerçekten birilerinin sevinip mutlu olmasına sebep olan haberler görmek istiyorum... çok mu ulan
  • yine insaflı 2k cc demiş. v12 istiyom da diyebilirdi.
hesabın var mı? giriş yap