şükela:  tümü | bugün
 • samsung gear 360 küresel kameranın 2017'de çıkan ve bir hayli yenilenmiş versiyonu. başlıca farkları;
  - 4k video çekebilmesi
  - canlı yayın yeteneği

  bunun dışında, kocaman bir top formundan, tutma kısmı olan daha küçük bir top formuna dönüşmüştür. yine de bir ricoh theta s kadar ince ve kolay taşınabilir formda değildir.
 • türkçe inceleme videosu aşağıdaki adreste bulunan 360 derece kameradır.

  https://www.youtube.com/watch?v=rscddfmz6gm
 • ios'ta canlı yayın özelliği henüz yoktur. yakın zamanda da gelip gelmeyeceği belli bile değildir. microsd kartı olmayan bir ios kullanıcısı için tamamen çöptür.
 • 360 derecelik videolar cekebileceginiz aksiyon kamerasi. ilk bakista samsung gear 360 'dan farki ayakli tasariminin olmamasi ve daha kucuk yapida olmasidir. ayakli tasariminin yerine tutacak kismi gelmistir.
  incelemesi icin
  gear 360 2017 chip online
  gear 360 2017 shiftdelete.net
 • 2016 versiyonuna göre (bkz: samsung gear 360) daha küçük ve daha sevimli bir tasarıma sahip samsung'un çift mercekli 360 derecelik vr video çekim kamerası.

  4k çözünürlükte video çekimi yapabiliyor. yine 2016 versiyonuna göre taşıması daha kolay. mini tripod yerine elde tutmak için ufak bir gövde eklemeleri güzel olmuş. lakin yanında verilen lastik çembere rağmen tek başına ayakta durdurduğunuzda muhakkak ama muhakkak düşebiliyor. onun için ayrıca bir mini tripod alabilirsiniz ve kesinlikle kendi gövdesi üstünde durduracaksanız kenarlardan uzak tutun.*

  birde satın aldığınızda telefonla hiçbir sorun yaşamasa da bilgisayar aracılığıyla görüntüleri düzenleyecek ya da sosyal medyada paylaşacaksanız cyberlink action director programına ihtiyacınız olacak. zira aygıtın hafızasında kayıtlı görseller işlenmemiş ve birleştirilmemiş halde olacaktır. programı samsungun kendi resmi sitesinden indirebilirsiniz. fakat dikkat etmeniz gereken şey programın ürün anahtarı olmadan etkinleştirilememesi. satın aldığınız ürünün kutusu içinden action director product key etiketi çıkmalı. kutunun içinden bahsettiğim ürün anahtarı çıkmazsa yine resmi web sitesinden yardım talep edebilirsiniz. fatura bilgileriniz ve ürün seri numarası karşılığında ürün anahtarını tarafınıza mobil olarak bildiriyorlar.

  bunun dışında bu ürünle ilgili soracağınız her türlü soruya bir yeşil buton kadar uzakta bulunmaktayım.