• tuzla'daki yerinde 220 kişi iftar yaptık. deniz kenarı gayet ferah. sorunsuz geçti diyebilirim. ana yemeklere gelmeden doymuştu millet. gayet başarılı. ramazan sonrası rakı açılışı için de gidecem. bakalım mezeler falan ne alemde.
  • geçen ay pendik marinada bira içmeye yer bulamayınca, orada oturalım, hem kuru et de yeriz yanında dedim. kuru etin lezzetine filan girmiyorum, bizimle ilgilenen ve erkan tan'a benzeyen garsondan hesap istemek için el kol yaptım görmedi, başkasından istedim, hesabı ödedim, kalktım, giderken erkan tan'a teşekkürler dedim. "ödediniz mi hesabı" dedi. bu kadar..
  • balkan coğrafyasındaki sancak bölgesinde bulunan kardeşlerimizden gelen yardımlar
    sancak
  • yıllardır hem ailem hem de şirketteki misafirlerimle tuzla şubesine giderim. anadolu yakasındaki en lüks değil ama en kaliteli yerlerden biridir.

geçen ay ise 4 aylık bebeğimle 10.15’te içeriye alınmadım. hazır değillermiş. avm’nin içinde bankta bebeğimin sütünü içirdik, o arada yeni bir yer baktık çünkü bizim dışımızda da gelecekler vardı. tam develi’ye gitmeye karar verdik ki sandzak çalışanının aklı başına geldi ve yanımıza gelip bebeğimiz olduğu için içeride bekleyebileceğimizi söyledi. teşekkür edip develi’ye geçtik.

demem o ki yemekleri ne kadar kaliteli olursa olsun bir çalışanın salak tavrı bir işletmeye onlarca müşteri kaybettirebiliyor. sandzak da artık zorunda kalmazsam gitmeyeceğim bir restoran.
  • dış görüşünde restoran, hesap geldiğinde pavyonda mıyız acaba diye sorduran mekandır. uzun süreden beri böyle kazık yememiştim, nostalji yaşattılar sağolsunlar.
hesabın var mı? giriş yap