• kızların nezdinde kibar, romantik ve karizmatik olarak algılanan erkek türüdür.

ha bir de çok seksli, bol seksli.
  • fularsız içiyorsa selamını bile almazsınız ama fularlıysa adam olur. efenim içki içmek çok güzellenecek bir şey değil elbet ama biz zaten içmeyi değil içmenin doğal sonucu olan sarhoşluğu elde etmek için içiyoruz. bazı cümleler, bazı kritik kararlar ve bazı mutluluklar içmeden de yaşanır sarhoşken bir başka yaşanır. bıyıkları tütünden sararmış birisinin efkarı çekici gelmezken dişleri beyaz kirli sakallı adamın sigara içişine bitmeniz gibi düşünebilirsiniz. insanın şekilci olduğunu kanıtlayan bir diğer biçimdir. bir insan sırf bir eylemi yapıyor diye çekici, itici ya da başka bir gruba mensup olmak zorunda değildir ama olabilir de. bir eylemi yapıyor olması sadece o eylemi yapıyor olmasıdır. tıpkı namaz kılanın müslüman olması değil de sadece namaz kılması gibi. ha unutmadan türkiye'de hala bir nebze içebildiği için varlıklı olduğunu göz ardı etmeyelim en ucuz köpek öldüren 15 lira.
  • (bkz: owencan)

karılar beni klas ve elit sansınlar diye hiç sevmediğim halde şarap içiyorum. bu hayatta en büyük korkum bir katil bebekler iki boş adam sanılmak.
  • şarapla bütünleşme konusunda hiçbir zaman marmara kazım'ın seviyesine çıkamayacak olan erkek.
  • kırmızı kısmına dahil olduğum grup. dozunda içildiği zaman faydalıdır.
  • hele bir de süryani şarabı ise içtiği, değmeyin keyfine erkeğidir.
    edit: boş değil elbette, yanına da ipince dilimlenmiş granny smith veya pink lady çeşidi elma (kabuklarıyla birlikte), isteğe göre üzerine hafif tarçın. şu an damağım öyle bir kıpraştı ki...*
  • benim, olsa da içsek...
    en güzel, en sağlıklı içkidir şarap.
    hele bir de güzelse bitsin istemez insan.
  • hem şarap içip hem de şaraptan anlayanına pek denk gelemiyoruz. çoğu laf olsun diye şarap içiyor. ya da denk geliyoruz da genel de farklı ülkede yaşıyor oluyoruz. *
  • köpek öldüren değil ama meyve şarapları güzel oluyor. ara sıra şarap içmek iyi geliyor insana. aslında şarap bir kültürdür ama ben, bira, viski, votka'dan devam.
hesabın var mı? giriş yap