şükela:  tümü | bugün
 • üçüncü dalga feminizm, sosyal adalet savaşçılığı, islamcı seviciliği ve benzeri ayrımcı, gerici, dogmatik postmodern sapıklıklara* karşı neoaydınlanmacı rasyonalist özgürlükçü akımın önemli temsilcilerinden biri.

  özellikle "feminizm kadın erkek eşitliğidir yaa" naifliğindeki arkadaşlar her biri yarım saat civarındaki "this week in stupid" videolarını izleyerek kendisinin uğraştığı manyaklığın geldiği boyutlar hakkında fikir sahibi olabilir.

  https://www.youtube.com/user/sargonofakkad100
 • brexit sürecindeki borderline stormfag tutumundan, cahil cahil straw man'e sarılmasından ve andrew anglin adlı neo-nazi kanaat önderinin hakkında "ı have now pretty well agreed not to argue with sargon of akkad any further, as ı don’t really see any point to it, and feel that on some level he is leading people in our direction (as we are the obvious conclusion of reactionary thought), so there is no reason to try and obliterate him." demesinden sonra kendisine biraz daha dikkatle baktım.

  esas olarak yaptığı, karikatür olabilecek aptallıkta misandrist ve genelde yaşı küçük ya da bipolar gibi rahatsızlıklardan muzdarip kadınları eleştirdiği videolarla akıllı uslu bir adam intibası oluşturarak ve seyirciye de kendini zeki hissettirerek youtube dollaz biriktirmek.

  aslında kendisi de reaksiyoner sağcı ve bayağı herifin teki. ama 3. dalga feministler kolay hedef olduğundan kontrasttan zeki durma stratejisi baya iyi fikir.
 • akatlı sargon'un öldürülmesin diye sepete konulup nehre bırakılır bir kraliyet kadını tarafından bulunup yetiştirilir bu aslında musa'nın hikayesinin mitolojik kökeni olarak gösterilir.