• dokuzuncu nesil yazar.
  • bir zamanlar mirc kanallarında görüp yaratıcısının mizah anlayışına saygı duyduğum nick.
  • 14 ağustos 2016 halil sezai'nin konuşmasıyla ilgili, "içkiliydi bilmem ne" tarzında abuk bir açıklama yapmış olan suser. konuşmasını da zekâ veya konuşma özürlülere benzetmiş, falso demiş. üstüne üstlük "sen 36 yaşındasın, bu ülkeye ne katkın oldu? yiyip içip şarkı söylüyorsun sadece, bu işler böyle olmaz!" gibi bir şeyler gevelemiş.

(bkz: #62338477)

işte türkiye'de sıradan bir günde demokratik hakkınızı kullanıp bir şeyler hakkında yorum yapınca, birileri sizi "içkili", "zekâ özürlü", "konuşma özürlü" gibi yaftalayabiliyor, "sen ne yaptın ki bu ülkede?" diye hesap sorabiliyor. vay arkadaş...
  • illegal maç yayını yapan şerefsizlere savaş açmış bir yazar. kendisine baş koyduğu bu zor ve çetrefilli yolda gani gani başarılar diliyorum.
  • pkk hayranı klasik bir ekşi yazarı. savcılar gereğini yapacaktır diye düşünüyorum.
  • (bkz: pkk)
  • futbol fanatikliği yüzünden 2 sene önce kaybettiğim anneme hakaret etmiş kırıcı şahıs. hay senin futbolun da şampiyonluğun da batsın be ! nasıl olur da ölmüş bir insana hakaret edersin futbol yüzünden ? sana yazıklar olsun. başlarım senin beşiktaşına da futboluna da şampiyonluğuna da ! yuh olsun be sana !
  • hayattaki tek başarısı gezi parkı eylemlerine katılmak olan yazar.bunu belirtmezse ölecek hastalığına yakalanmış.ayrıca tam bir pkk sempatizanıdır.
  • kahramanmaraş'ın, gaziantep'in ve şanlıurfa'nın büyük çoğunluğunun kürt olduğunu sanan bir adet düşünmez yazar sığır.
    bu şehirler kendini kurtarmış nedeni ise kürt olduklarındanmış gibi bir entrysi olan ağır cahil, diğer entrylerine göre de belli ki pkk sempatizanı.
    aç tarih oku demiş bi de buna itiraz ettiğimizde, senin okuduğun tarih mağarada birbirini beceren keçi sürüsünün boş zamanlarında karaladığı paçavralar ise sağol sizin gibi keçi sevicilerin zırvalamalarını yeterince okuyoruz burda.

engelle geç.
  • hayret-i mucip diyerek entry sonlandırdığı için başlıklarıyla birlikte kendisini engelledim. fikir mühendisi ile mutlu birliktelikler diliyorum kendisine.
hesabın var mı? giriş yap