• her tarafı timbaland kokan muhteşem bir nelly furtado şarkısı. bayıldım bayıldım.

in the day
    in the night
    say it all
    say it right
    you either got it
    or you don't
    you either stand or you fall
    when your will is broken
    when it slips from your hand
    when there's no time for joking
    there's a hole in the plan

oh you don't mean nothing at all to me
    no you don't mean nothing at all to me
    do you got what it takes to set me free
    oh you could mean everything to me

i can't say that i'm not lost and at fault
    i can't say that i don't love the light and the dark
    i can't say that i don't know that i am alive
    and all of what i feel i could show
    you tonite you tonite

from my hands i could give you
    something that i made
    from my mouth i could sing you another brick that i laid
    from my body i could show you a place god knows
    you should know the space is holy
    do you really want to go?
  • nelly furtado nun loose albumunden slow bir parca. ritimler cuk oturmus. nellynin sesi arada bir cirtlasada * * producer ini tebrik etmek gerek. guzel sound yakalanmis budur olay *
  • yavaş mavaş beni dans ettiren süper ötesi şarkı. beni iki hafta boyunca her duyduğumda radyo ya da ses veren diğer bir cihaza bağlayacak şarkı bulurum, istanbul trafiğinde sayesinde suni moral yükseltirim. ama bu şarkı en az üç hafta ilk yardım çantası yerine geçer.
  • gece bos bir eve donus yolunda kendinizden gecmis bir sekilde araba kullanirken size eslik edebilecek en iyi sarkilardandir.. nelly furtadonun eski halini hatirlatandir.
    buruk bir sekilde tek basina dans ederken,metro merdivenlerini tek basina tırmanırken yanindaki opusen cifti gorunce,bir zamanlarin en sevileni eski sevgiliyle karsilasinca soundtrack gibi fonda calacak sarkiymis gibi geliyor bana hep,bir film sahnesinde..
  • kıpır kıpır, gecenin bir yarısı derslere hızır gibi yetişen bi yarım saatlik daha kuvvet veren vitamin hapı.
  • yolculuk sırasında dinlemeye doyum olmayan güzel parça.
  • (bkz: doğru konuş)
  • mtv kızı haline bürünmüş nelly furtado nun şaşırtan ve eski günlerini hatırlatan muhteşem şarkısı.
  • timbaland abimizin neye elini atsa enfes bir esere donusturebileceginin bir baska kaniti olan parca...
hesabın var mı? giriş yap