• can sıkıntısı muzdaripliğinden mütevellit, diğer bir nakliye unsuru canından sıkılan, çünkü eşşeğin zikinden dolayı skimsonik faaliyetler dahilinde insanlık vasfını layıkiyle taşıyan; çareyi bünyenin tam ortasına bir şezlong kurup oturan, dingil user; hayvan.

9. nesil bi de.
  • doğum günü kutlu olsun, tek cancişim.
  • pis dokuzuncu nesil yazar ama her türlü seviyorum kendisini lan! takdir edilesi schimkjdflkjsedlfnmıowejşlmvw chaislkjgıejoıvwe

(bkz: nickini yazmak bu kadar zor olmasın be abi)
  • #14579931 ile canımıza okumuş yazardır ...
  • ııhm siz insanlar nasıl söylüyor sanırım "bu çocuk kutsal". hemde kız olsam verirdim kıvamında. yani öyle bir durum ki bu bir zamanlar bir yerlerde kazandığın ve hiç kaybetmek istemeyeceğiniz bir klon. yok yok kendi deyimiyle kardeş klon. (bkz: aynı ruhun klonları olmak)

defalarca bir şeyler yazdım hakkında defalarca bir şeyler yazdı hakkımda. en zor anımda yine ona gittim. lan .. neyse

çoğu sözlükte beraber yazdım onunla. farklı nickler aynı satırlar..

yeri geldi beraber ağladım bu yavşakla. yeri geldi beraber güldüm. en klişesinden. hep bi yerlerde şunu düşünmüşümdür alabileceğim en büyük "hasar" ı bir gün onu da yitirirsem alacağımdır. hep söyler onun kafasını zikerim böyle. sıkılır. bir şey demez garibim.

sinirlidir. yeri geldiğinde bi meleğin bile 3 te 2 sini alacak kadar. en az 3 te 2 si kadar.

şimdi başka şeyler de yazasım var ama inat değil mi yazmam. olsun o bilir.

şöyle ki binlerce şey yazsam o ne yazacağımı biliyor. bu yüzden aklımdan\aklından\aklımızdan geçenleri aktarmama gerek yok.
  • ev ve iş bulmuştur.

(hip hip) hurray!
    (hip hip) hurray!
    (hip hip) hurray!
  • ben öğreneyim diye benlen bir dizi n00b maçı ederken "pfffff" demediğinden emin olduğum fil hafızalı (şair burada baskı altına alarak "pfff"ladıysa kendisini suçlu hissetmesini sağlamaya çalışıyor ehihi).
    bi de türk televizyonlarıyla ilgili 90'lara dair her şeyi heeeeer şeyi biliyor. klipleri ezbere biliyor, unuttuğu şarkı şarkıcı yok, dizi oyuncularının hem gerçek isimlerini hem dizideki isimlerini biliyor, efenime söyleyeyim dizi sahnelerini lönk diye hatırlayıp anlatıyor. çokorkunç :/ cnm cnm.
  • league of legends oynamasını kaldıramadığım adam. dota* varken neden league of legends oynamaktadır bilmiyorum. ayrıyeten sikko, dalyarak ve göttür. *
  • kalbimin progressive arkadaşı. simetri sevdalısı, kalite düşkünü, konformist ama reformist bir birey.
    yılda bir kere belki görürüm yüzünü ama hep aynı sıcak gülümseme.
    çok güzel müzik dinler. çok güzel dizi izler bu adam. denk gelirseniz bir sohbetini alın.
    o küfürler falan ağızda dağılır hep.
hesabın var mı? giriş yap