• scot armstrong'un yazıp yöneteceği, alison brie ve krysten ritter'in oynayacakları komedi filmi.
  • çerezlik komedi filmidir. silicon valley dizisinden tj miller ve adını hatırlayamadığım kızıl saçlı hımbıl çocuk oynamaktadır. karakterleri ise dizideki karakterlerine çok yakın. alison brie de bonus olarak geliyor.
  • 9 ağustos'ta ortamlara salınacak olan mayday albümü. sabırsızlık in the house.
  • 2. sezonu ortamlarda yer alan ve yine akıp giden bir dizi.
  • memleketimiz sınırları içerisinde hak ettiği ilgiden mahrum bırakılmış olan iyi dizi. hakkında yazılmış şöyle bir yazı mevcut: aradığınız kişiye şu an

kariyer basamaklarını bir bir tırmanan alia shawkat'ın daha çok projede yer alması dileğiyle.
  • an itibariyle 1. sezonunu bitirdiğim güzel dizidir. popüler olamamasının sebebi muhtemelen arkasında kuvvetli bir yapımcı olmaması ve 20'şer dakikalık 10 adet kısa bölümden oluşması.
    bir de 2. sezonu yayınlanmış, acaba nasıl bir plot twistle devam edecek diye ettim. artık şubatta izlerim diye umuyorum*
  • izlediğim en sinir bozucu şeydir 3-4 bölüm izleyip bırakmıştım geçenlerde karşıma çıktı ve merak ettiğim için bi orasından bir burasından izledim izlemesem de olurmuş boşa merak etmişim yine sinirlendim.
    mıymıymıy huzursuz başrol kadın karakteri ve bir şekilde onun kadar gıcık arkadaşları izlemeyi düşünen varsa izlemesin
    zaten yok bu talihsizlik nası l bir boş zamanıma denk geldi kim bilir
  • üçüncü sezonunun bahar 2020'de geleceği söylenen (fakat henüz gelmeyen) dizi.

iyi kötü herkes bir dizi takip etmiştir. hayatımda ilk defa kaybettiğim zamanı kendime sorgulatan bir şey izledim. ilk iki sezonda sıkıntılı olay örgüsü, oturmamış karakterler ve arkadaş ilişkileri, neden-sonuç ilişkisinin zayıflığı ve akıcılığın yolda kalması vb. her yönüyle darladı.

neden izlediğimi bile bilmiyorum. bugünlerde hangimiz neyi bilebiliyoruz ki?
  • 25 haziran'da başlayacak 3. sezonunun resmi fragmanı yayınlanan hbo max dizisi.
  • oyuncularının çoğunun gayet yetenekli olduğum dizi. ana karakterin sırf değerli, anlamlı bir şey yapmak istediği için kendisinin ve arkadaşlarının hayatını değiştirmesi üzerine. ayrıca her bir karakterin ayrı bir hikayesi olduğunu gerçekten işliyor. örneğin hepsinin zorlandığı şeyin ne olduğunu ve nedenini görüyoruz. enteresan twist'leri var. 4.sezon ne zaman gelir bilmiyorum ama izlerim.
hesabın var mı? giriş yap