• cumhurbaşkanı erdoğan ekonomik kriz ile ilgili ilk olarak krizin fırsata çevrilmesi gerektiğini belirterek, “özel sektörümüz bu krizi fırsata çevirebilir. yeniden toparlanma ve yükseliş dönemine girdiğimizi görüyorum."

savcıları göreve davet ediyorum, alenen cumhurbaşkanına hakaret suçu işlenmiştir.

https://www.yurtgazetesi.com.tr/…slara-h135551.html

bunlar beykoz'daki villalarında keyif çatarken halk açlıktan ölsün, çöpten beslensin ama kimsenin gıkı çıkmasın istiyorlar. ne âlâ memleket.

devran dönecek bu çok belli, korkunun da ecele hiç faydası yok, herkes hak ettiği yere gidecek.
  • sedat peker'in bile fanı var. trolleri var.
    bizde çocuklara okuyun yazın düşünün evrensel insani değerler kazanın diye hikaye anlatıyoruz.
    ekonomik kriz yok. ahlaki akli vicdani kriz var.
  • ben harcadım, siz harcamayın bir buçuk dakikanızı. değmez. muhtemelen çocukluğuyla ilgili bilinçaltında yer etmiş birtakım imgeleri bir araya getirerek bize bir şeyler anlatmaya çalışmış ama pek de başarılı olamamış tabii.

(bkz: çıkar şu yüzündeki botoksu ne dediğin anlaşılmıyor)
  • --- spoiler ---
    adblock ( reklam engelleme ) yazılımı, videonun açılmasına engel olmaktadır. lütfen geçici olarak adblock'u durdurunuz.
    --- spoiler ---

thor'un baltası, legolas'ın oku gibidir adblock benim için. normalde avcunu yala der, videoyu izlemezdim ama biraz gülmek istedim.

kendi hayal dünyamda videoda sedat peker'e şunları söylettim;

"hanımların dikkatine overlok makinesi ayağınıza geldi. halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfileks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır, hemen teslim edilir."

adblock'u kapatmadan sözlüğe bir girdim. amanın entryler arasında reklam yok, reklamlar arasında entry var.
  • - abi dolar 7 lira oldu dediğinde seni pezemenklerin elinden aldım.
  • chp'den daha çok nemalanacağını bilse, ekonomik kriz var diye hükümete küfredecektir.
  • gecmisten gelen tanim: mhp o zaman akp ile kavgali ve kendisi bir mhp tabanli figurken akp ye yanlamis, sonrasinda partiyle ters dusmustur. sonrasi biraz ayri gayri olsada mhp pekerin yanladigi catiya girmistir. bu da sagci secmenin ozetidir.
  • yeni babasını ölümüne savunan kişi beyanı.
  • sedat pekerin babasının kim olduğunuda öğrenmiş olduk bu arada.

reis sen beykozdaki villanda kurşun geçirmez camların kalitesini test ederken, millet açlıktan ayakkabısını kemiriyor. bu sebepten sanada botoxlu suratınla gevşek gevşek gülmek boş beleş ahkam kesmek düşüyor.
  • bütün öğrencilerime sürekli okuyun diye telkinde bulunuyorum lakin böyle yarım akıllılarla aynı ülkede yaşamamız ne büyük bedbahtlık.
hesabın var mı? giriş yap