• insanın o an ihtiyaç duyduğu şeydir arkadaş. mesela afedersin kabız olduysan sıçmak seksten zevkli, aşktan güzel, sevgiden değerlidir. ya da paran yoksa para aynı şekilde. neye ihtiyacın varsa o en zevkli, en güzel, en değerli bir şeydir. aşksa aşk, seksse seks, paraysa para, sevgiyse sevgi.
  • annelerin kafadan ''sağlık'' olarak tanımlayacağı aslen imkansız, varolmayacak, varolmayan!
  • tencerenin dibinde kalan son yanıksı yaprak sarması dizisi.
  • süper penbe brezilya dizisi olur bundan.

+ luiz alberto! bana inanmalısın, doğruları söylüyorum!
    - boşuna o güzel çeneni yorma manuela, antonyo herşeyi anlattı. benimle seks, onunla da aşk yaşıyormuşsun. pekala kendini seven bi insansın sen!
    + ama... ama... :'(
    - amana koyayım beni yalnız bırak manuela! çok sinirliyim, kilombolu kardeşe vereceğim; görmeni istemem.
    + onlar yanlış biliyor alberto!
    - biliyorum, kimsenin suçu değil bu. kapoera da değil bu. ne o zaman? bu ne ha!? çomar! çomar da senin kuçun; al.
    + ühühühühüüüüüaaaaaaahaağh hağh hağh hğaaaa!*
    - senin de otomatiğini almazsam! (kapıyı çarpar, gider. çomar havlar - kuyruğu sıkıştı hayvanın)
  • (bkz: düşünmek)
  • (bkz: çiş yapmak)

ama böyle tüm gün tutmuşsun, çatlamışsın da en son eve gelip tuvaletinle buluşmuşsun.. öyle düşün..
  • ressam için resim yapmak, mimar için bina dikmektir. (anlayan anladı)
  • (bkz: gol)
  • aşık olduğun sevgiliyle seks yaparken (şu an durumu eşitledik,şimdi öne geçeceğiz) hoşlanılan ekstra bir aktivite yapmaktır. mesela entry girmek...
    (bkz: şaka şaka)
    (bkz: öyle bir dünya yok)
hesabın var mı? giriş yap