şükela:  tümü | bugün
  • apo' nun heykelini hep birlikte dikmeye karar vermişler anlaşılan.
  • orospu çocuğu habercilik örneği, yalan bir açıklamadır. özgür özel'in ağzından "selahattin demirtaş'ı başkan yardımcısı yapacağız" diye bir söz çıkmamıştıır.

bir de yeri gelmişken (bkz: orospu çocuğu aktroll)
  • 80 milyonun cumhurbaşkanı olmak bunu gerektirir. kucaklayıcı olmak bunu gerektirir. ak partiliydim ama şu açıklamadan sonra oyum muharrem ince’ye kesinlikle. yıllardır kürt kardeşlerimle, ülkücü kardeşlerimle, saadet partili dindar kardeşlerimle hep ayrıştık bir araya gelemedik. bu ülke hepimizin arkadaşlar. birlik olmak zamanı. cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın hep dediği gibi dış güçler ülkemiz üzerinde oyun oynuyor. bunu engellemenin tek yolu birlik olmak. 80 milyon hangi görüşten hangi etnik yapıdan olursa olsun kucaklaşmak lazım.

millet olarak birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz ve fetö tehlikesinin, amerika ve almanya gibi düşmanların varlığından dolayı birlik beraberlik olmamız lazım. ben bir akparti seçmeni olarak chp, hdp, iyi parti, saadet partisi ile bir olmak birlik olmak tekrardan güçlü türkiye cumhuriyeti olmak istiyorum.

hepimizi kucaklayan, 80 milyonun cumhurbaşkanı olacak muharrem ince.

ayrıca cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan beyefendinin atamış olduğu yüksek seçim kurulu üyeleri selahattin demirtaş’ın adaylığını onayladığına göre adam demekki terörist değil. bu adama terörist demek cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan beyefendiye ve onun atamış olduğu hakimlere savcılara ve yüksek seçim kurulu üyelerine karşı gelmek demektir.
  • (bkz: yalan haber)
  • seni başkan yardımcısı yaptırmayacağız.
  • 16 yıl sonra bir ufacık umudumuz var; chp'li kafasıyla onun da bok edileceğinin habercisidir.

akp ikinci tur öncesi hep buradan vuracak; chp'liler ve ince de çıkıp net konuşamayacak, mır mır edecekler, anlaşıldı.

çıkıp şu kadar basit konuşamayacaklar: link

demirtaş olmasa da ahmet türk gibi kürtçü siyasetten gelen birinin gösterileceğinden korkuyorum. ince çıkıp açıkça yardımcılarını ilan etmelidir.
  • oturdugun yerinle dinlediğin için böyle anlamış olabilir misin yoksa aktrollük mü görevin? birleşimden herkesi kucaklayan bir yapıdan bahsediyor sayın özel. bu başlığa gelen arkadaşlara naçizane tavsiyem lütfen aktrol gibi poponuzla dinlemeyiniz.
  • (bkz: yaw he he)