• "aklıma suyun intiharı geliyordu hep
    şelale deyince"*
  • salih yılmaz'ın eğlenceli bir parçası. copy paste değil alın teri :

https://www.youtube.com/watch?v=regbqabrgm0

"uzaktan sevda etmak
    girsin yerun dibine
    yakından seven yarum
    gelsin girsun koynuma

kar yağar sinesine
    yarun elbisesine
    eski yarun ömrüni
    verr allah yenisine

aha koy sevduğum
    başuni omuzuma
    olmasa demezuk
    denemeduk boşuna

gözler şelale olmiş
    akar akar durulmaz
    bi insan bi yürrekten
    iki defa vurulmaz x 2

dere akar aşağa
    suyiu vurmasın sana
    yar edermiyim seni
    benden başka uşağa x 2

aha koy sevduğum
    başuni omuzuma
    olmasa demezuk
    denemeduk boşuna

gözler şelale olmiş
    akar akar durulmaz
    bi insan bi yürrekten
    iki defa vurulmaz x 2"
  • ağlayan uçurum..
  • yeni albümü marnin'den etkileyici bir salih yılmaz şarkısı.

"gözler şelale olmuş, akar akar durulmaz
    bir insan bir yürekten iki kere vurulmaz"

http://www.youtube.com/watch?v=olyhvtmhjum
  • intiharıdır suyun *...
  • arkadaş grubumla şelale görmeye gittik. ben şelaleye gitmek istemiyordum aslında. gürültülü ve de ıslak olacağımı tahmin ettiğimden, daha eğlenceli bir gün geçirmek için lunaparka gidelim demiştim. fakat son derece çevre gönüllüsü, her an ot çekip seks yapma potansiyeline sahip arkadaş grubum buna karşı çıkarak, şelaleye gitmeliyiz diye tutturdu. "şelale çevresine çöp atılıyorsa eylem yaparız, farkındalık olur, iyi olur, akşamına da çadır kurup gürül gürül şelale sesi eşliğinde seks yaparız, gayrimeşru çocuk falan yaparız." dediler. bana göre lunapark daha iyi olurdu. tırtıla binerdik, mini gondola binerdik... bunların inadı yüzünden şelaleye gittik. şelalenin etrafında kıyamet gibi çöp vardı. arkadaşlar hemen çöpleri toplamaya başladı. bense kurbağalara taş atarak vakit geçiriyordum. bunlar bayağı bir çöp toplayıp şelalenin çevresini cillop gibi yaptılar. vakit bayağı geç olunca "vakit çok geç oldu, bu saatten sonra eylem yapılmaz." dediler. çadır kurup ateş yaktılar. karnım çok acıktığı için, bunlar ateşin çevresinde gitar çalıp şarkı söylerken, gizlice çantalarından sekiz kutu konserve barbunya alıp yedim. sonra ben yine kurbağaların peşine düştüm. bunlar da sarhoş olarak uyudular. bana çadır kalmadığı için ben dışarda, ateşin yanında yattım. sarhoş arkadaşlarımın iki tanesinin battaniyesini çaldığım için sıcak sıcak uyudum. sonradan o ikisi zatülcenpten gitti. gayrimeşru çocukları geride yetim kaldı. ama olayın güzel tarafı, bunların cenazesinde çok sağlam helva yedim. o kadar çok helva yemişim ki, beni helvanın etrafından yaka paça uzaklaştırdılar. kaçarken yerde 20 lira buldum ve koşarak lunaparka gittim...
  • minnesota'da donmuş bi şelalenin arkası.

http://i.imgur.com/8ipkpuj.jpg
  • lekelenmiş ne varsa tertemiz yapan en bol, hem nasıl bol su.

inanmayan dinlesin: the great gig in the sky!
  • herkes çok şey diyor ya;
    ağızları oynuyor.
    sesleri duyurmayan,
    girdaplı bir akıntı
    içimin her yerinde
    coşkulu bir gürültü:
    yerçekimsiz şelale.
    boşluğa söz geçmiyor.
  • "sana böyle akmaktan çok korktuğum için
    oldu herşey,
    şelaleler de bu yüzden ilgilendiriyor beni" * *
hesabın var mı? giriş yap