• 7 ocak 2012 samsunspor galatasaray maçında attığı golle 2011-2012 sezonu gol sayısını 7'ye çıkarmıştır. çok formda, nazar değmesin. keyifle izliyoruz.
  • "en iyi yerli oyuncu" apoletini boşuna almadığını her hafta ortaya koyduğu performansla kanıtlayan yetenek...
  • boyut takıntıları olanlar tarafından fenerbahçelilik yaftası takılan hasbehas galatasaraylı oyuncu.
  • yakın zamanda ujfalusi ile takım kaptanlığını paylaşmasını umduğum liderdir. en zor anlarda sorumluluk almaktan kaçmamış, takımının ateşleyici gücü olmuştur. galatasaray'da takım olgusunun oluşmasına da en büyük katkıyı sağlayanlardan biridir.
  • rıdvan dilmen bugünkü maçtan öyle övdü ki bu adamı bir an için fenerbahçeye transfer oldu sandım.* son yıllarda takımı böyle yönlendiren bir türk futbolcu görmedim. çok çok formda. sürekli övüp duruyoruz bu adamı. korkuyorum nazar değdireceğiz diye. umarım performansı artarak devam eder, uzun yıllar boyunca hem milli takımı hem de galatasarayı sırtlar. seviyorum lan seni.
  • aykut kocaman güç dengeleri değişti derken bence selçuk inan'ı kastediyordu. adam haklı lan. harbi de güç dengeleri değişti.
  • bu sezon attığı ve attırdığı kritik gollerle galatasaray'a ve biz taraftarlara hayat verendir.. ve ben hala oynayabileceği potansiyelin çok çok altında görüyorum kendisini.. oyuna biraz daha ağırlığını koysa tadından yenemeyecek bi hal alacaktır.. yine de seviyoruz seni.. hep böyle..
  • trabzonspor forması altında 3 sezon içerisinde oynadığı 113 maçta attığı 7 gole, galatasaray forması altında 19 maçta ulaşmış futbolcu.
  • selçuk inan ve burak yılmaz manisada çok iyi piştiler ve şu an hakettikleri yerdeler.
  • yıllardır süregelen pres ve ofansif futbol felsefesinden nasibini alıp kötü dönemlerinde bu pres ve ofans gücünü "telaş"a dönüştüren galatasaray futbol takımına "soğukkanlılık" katıyor.

gerçekten galatasaray'ın tempo ve hızı telaşla karıştırdığı anlar oluyordu. işte bu telaşı söküp attı selçuk.

selçuk'un en büyük özelliği ne top tekniği, ne fiziği, ne şutudur. selçuk'un en büyük özelliği, top geldiğinde hangi pozisyonda olursa olsun en uygun hareketi yapmaktır ki bu uygun hareketleri arasında en beğendiğim, "rakibin baskısı altındayken sakince doğru yöne dönüp oyunu yönlendirmesi"dir. iki kişi arasındayken sadece top kontrolüyle çalım atar gibi uzaklaşıyor ya rakipten, işte ben buna bitiyorum arkadaş.

zamanında mevkiinden dolayı daha klas ve ofansif versiyonunu sergen yalçın yapardı. top kontrolüyle birlikte çalımı atıyordu bile, rakiple hiç yakınlaşmadan ve mücadeleye girmeden sıyrılıyordu ve gol pozisyonuna giriyordu; işte o meziyetin daha bir "orta saha" versiyonu selçuk'unki.
hesabın var mı? giriş yap