şükela:  tümü | bugün
 • furkan kime yükleniyorsa o eleman doğru yoldadır...
 • entrylerini silip ortadan kaybolan tabansızın biri tarafından iftira atılan kişi.
  bir üniversitenin imkanlarını kullanarak herkese her şeye hakaret eden, fetönün entrikalarıyla geldiği yerden çalışmadan maaş alan müfteri itin biri o küçük aklınca karalamaya çalışıyor.
  asalak, hain cemaatlerin gediklisi, ifşa edecek sözde.
  atatürkçülük senin tekkelerde dergahlarda, yurtlarda bademlenerek öğrendiğin şerefsiz fikirlere benzemez.
  ne ismimizden, ne işimizden, ne de fikirlerimizden utanırız.

  hiç sikleme bu iti birader.
  en çok dumanını çıkarıyor tezek ateşi.

  (bkz: işkilli büzük dingilder)
 • karısından boşandığını duyup üzüldüğüm yazar. benimle uğraştığının üçte biri kadar karısına ilgi gösterse evliliğini kurtarabilirdi. elbette mesele ilgi göstermek olsaydı. ben sorunun başka olduğunu düşünüyorum; muhtemelen geç bir aydınlanma yaşıyor selçük, bazı eşcinsel eğilimlerini yeni yeni keşfettiğini düşünüyorum. karısı istememesine rağmen karısının bikini giymesini ısrarla istemesi türk erkeğinin yapısı düşünülünce bu çıkarımımı destekleyen çok önemli bir done.

  ayrıca girdiğim sınavlarda aldığım notlara kadar takip etmesine ve hakkımdaki çoğu gelişmeyi benden önce haber almasına bakılırsa şahsıma pasif eşcinsel bir ilgi duyduğuna kesin gözüyle bakıyorum. fakat üzgünüm ki eşcinsel ilişkiye olumsuz bakan birisi olarak tarafımdan muhtemelen beklediği aktif eşcinsel eylemleri şahsına gerçekleştirmem mümkün değil. bu yüzden benim için yuvasını yıkmamasını, mümkünse hormon tedavisi alarak ilgisini yeniden karısına çevirmesinin yollarını aramasını tavsiye ediyorum.

  şu anda hayallerini feci şekilde yıktığımı biliyorum selçük ama insanın hayatta her istediği olmuyor. uğruma ilişkini bile gözden çıkarman gururumu okşamıyor değil ama erkeklere ve muhtemel gaylara değil, kadınlara ilgi duyuyorum.

  adamın başlığına girince çıkan reklama gel.
 • özel yaşamı bir takım trollere dert olmuş kişi. adamın boşanmasından belaltı vurmak tam dinci karaktersizliği örneği. bikini giydirmemeyi erkeklik sayan ataerkil anlayış yüzünden bu halde zaten memleket.
 • adamın başlığa girince çıkan reklamın adamla alakası yok furkancım. o google adsense senin dolaştığın sitelerin reklamını yapıyor.

  edit: furkan silerse diye ss ekliyorum.

  furkan entry'sinde reklamın selçuk beyle alakalı olduğunu ima ediyor

  fakat bakıyoruz ki google adsense furkan'ın gezindiği sitelerin reklamını yapmış

  (bkz: furkan bölükbaşı'nın gezindiği siteler)
 • annesi twitter'da trolluk yapanlara zamaninda cok feci koymus olan adam gibi adamdir.

  saglam bir tokat yiyeceksin lord nefret soylemi, kisilik haklarina saldiri, ozel hayatin gizliliginin ifsasi, hakaret ne ararsan var son yazdiklarinda

  (bkz: #73508651)

  selcugun yerinde olsam sana oyle bir dava acardim ki var ya cok pis baltagi tasa vurdun bu sefer. ailesini karistirmayacaktin. eczane de kurtaramaz, trolluk yapan validecigin de djdjjd.