• 30 ekim ege denizi depremi sonrasinda akut'a 350 bin lira yardim yapmis kisi. bagis icin helal olsun tabi de az once 'rakami ben aciklamak istemiyorum' diyip akut yetkililerine aciklattirdi. yesinler senin ben konusmak istemiyorum tribini.

ama tesekkurler, iyi para.
  • parayla takipçi satın alıyorsa ayıp eden kadındır.

trans bir bireyi aşağılamak amacıyla kendisine inadına adam denmesi parayla takipçi satın alınmasıyla kıyaslanamayacak kadar ayıptır.
  • kendi markası maskaranın reklamını yaparken videoyu kesip takma kirpik takan ünlümsü.

bu ticari zekaya sahip vatandaşlarımız varken bizim ekonomimiz nasıl uçamaz anlamıyorum.
  • takma kirpiklerine kanıp o maskarayı alan varsa kazandığı parayı sonuna kadar hak ediyordur. bu kadar aptalın olduğu yerde dolandırıcıların milyonlar kazanması doğal. dolandırıcılıktan yargılansalar işin rengi değişir tabi.
  • daha önce çektiği klibin 1/10u kalitede bile olmayan bir reklam çekmiş olan influencer.
  • sürekli instagram keşfetime düşmesine daha fazla tahammül edemeyerek engelledim kendisini. takip ettiğim magazin sayfalarında da kendisini görünce paylaşımı okumadan geçiyorum. keşfete düştüğünde sayfasına bakmıştım sürekli reklam yapıyordu. ilgimi çekmedi açıkçası. kerimcan durmaz‘ın sayesinde tanındı (ya da benim için öyle oldu). uzun süredir kerimcan kendisiyle konuşmuyor bildiğim kadarıyla. kerimcan durmaz çok daha samimi ve sempatik benim gözümde.
  • gökhan çınar'ın sunduğu ve exxen'e satılan katarsis programına katılmış, şöyle şeyler söylemiş:

"eşim ile birlikte başvurularımızı yaptık. önceliğimiz iki çocuk. ikiz olabilir. yurt dışında başvuru yaptık. onları eğitmek istiyorum, okullara göndermek istiyorum. hayatım onlar olsun istiyorum."

iddia ediyorum*; şu (bkz: #113192934) entrynin 3. paragrafında bahsettiğim, kendi genlerini taşıyan çocukları alıp gelecekler ama sanki evlat edinmişler gibi gösterecekler.
  • selin ciğerciyi , üstelik konuşanlar programında seksi bulabilenleri gösteren başlık

aga af buyurun ama , bu nasıl yokluk amk
  • subliminal exxen reklamı işte. iki üstteki yazar almış günlük nafakasını. bir üstteki yazar sen de utandırma suserı işte.
  • selin ciğerci konusanlara konuk olmadi. ustteki arkadas selin sekerciyle karistirmis olabilir.
hesabın var mı? giriş yap