şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bebek okan)
  • bu insan kadınlardan daha güzel bir şahsiyet, görsen trans demezsin. oysa öyle kızlar var ki trans gibi.
  • kerimcan durmaz’ın doğum günü partisi, olaaaayy!!! selin ciğerci, seda sayan, caner çalışır, demet akalın, berkay, fatih ürek, samet liçina... olaaaay!!!

https://youtu.be/radd5ez1d0m
  • gülben ergen' e verdiği destekle gözden düşmüş kişi .
  • aletide aldırmış mı merak ettiğim trans.
  • kadınım diye geçinip kadınları aşağılamaktan zevk alan maymun! madem kadın olmayı bu kadar hissedip istedin, kadınlara yönelik bir eylem gerçekleştir, haklarını savun, ellerinden tut bir işe yara ne bileyim.. instagram keşfette sürekli karşıma videosu çıkıyor ve her videosunda kadınlara laf sokup aşağılamaktan başka bir şey bildiği yok! yazık! içinde hala atamadığı, sindiremediği derin yaralar olduğu belli.. e zaten baktığınız da doğru düzgün kadın arkadaşı da yok.. iş trans olup olmamak değil kafayı değiştirebilmekte.

edit: defacto kurucu ortaklarından birinin oğlu olduğu söyleniyor. (bkz: bebek okan)
  • kraldan çok kralcı. trans birey olup, kimlik rengi yüzünden senelerce sıkıntı çekmesine rağmen, kırmızı kimliğe sahip olunca şeytanın avukatlığını yapan “dj”.

https://i.hizliresim.com/oolwqz.png

insan utanır be yuh. kadınlığını gerçek kılmak için bu kadar küçülmene gerek var mıydı be ablam? insanlar neler yazdı o kimlik rengiyle ilgili, bi açıp okusaydın. çomar seni.
  • ilk gördüğümde sesinde problem var zannetmiştim. halbuki sonradan kadın olan bir bireymiş. fazlasıyla güzel sonradan kadına dönüşen biri için. estetik yaptıran çoğu kadından da daha güzel olduğu bir gerçek.

hayatlar değişik tercihler de öyle.

kerimcandan da önceleri böyle bir değişim hamlesi bekliyordum. biraz takip edince kendisini, sadece role girdiğini düşünür oldum. onda da takıldığım şey edası hali çoğu kadından daha kadınsı. role girerekte bu kadar kadınsı olması da ayrı ilginç. tezatsal hisler uyandırıyor bende nedense kerimcan.
  • ilk defa bugün snapchatte yüzünü bile görmeden sesini duydum ve dedim ki telefonunu bi erkek kullanıyo heralde. sonra yüzünü görüp de sesini duydum ve ben şok. en başarılı trans ameliyatlarından birini geçirmiş heralde.