şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eleştiri kaldıramayan, alıngan, tripcan duyumcu.
  • wesley sneijder ile ilgili olarak günlerdir taraftarı yönetime karşı provoke etmiş sonunda kaynağının rodney sneijder olduğunu söylemiştir. hatta bir adım ileri giderek rodney ile yapmış olduğu whatsapp yazışmalarını twitlemiş.

işin bomba kısmı ise rodneyin kendisini tanımaması. kendi kendine yazışıp rodney ile yazıştım demiş. yalanı ortaya çıkınca da twiti silmiş.

https://mobile.twitter.com/…atus/889856090241986560

eh be birader aylardır sallıyorsun. en azından tanıdığın biriyle olan uydurma yazışmaları yayınlasaydın.

takipçi kasmak adına değer mi bu kolpalar?
  • künyesinde ensonhaber görünce okumayı bıraktım.
  • "başakşehir sürpriz sonuçla süper lig’in orta sıra ekiplerinden beşiktaş’la deplasmanda berabere kalarak şampiyonluk yolunda yara aldı."

yazmış.

bu adamın bilgilerinde "gazeteci" yazıyor. böyle insanlar gazeteci oldu, muhabir oldu, yönetici oldu. işte bu yüzden türkiye böyle oldu.
  • kendine gazeteci diyen çomar. tipine osurduğum
  • iddiaya göre adam eşini aldatmış. iyi de bundan kime ne? bunu açıklamakla tehdit etmek ne demek?

sneijder'le görüşüyormuş gibi paylaştığı mesajları ifşa etmek harika bir iş olur, umarım yaparlar. az oynamadı sneijder'i seven, dursun ve tudor'dan nefret eden galatasaray'lıların duygularıyla. öyle öyle az takipçi edinmedi sahte sahte haberlerle, duyumlarla. ama adamın ailevi meselesi yine ailesini ilgilendirir.

ifşalamak gibi bir moda türedi memlekette. çok tehlikeli bir olay ve bütün insani değerlere aykırı.
  • yalan haber üretmekte üstüne yok. sözde gs muhabiri. aşağıdaki twiti yolladı, sonra da sildi! cornelius türkiye'ye gelmemişken adamı medicalpark bahçelievler hastanesinde sağlık kontrolünden geçirdi!..

#sondakika galatasaray'ın yeni transferleri love, cornelius ve ömer bayram, medicalpark bahçelievler hastanesinde sağlık kontrolünden başarıyla geçti. resmi açıklama bekleniyor.