• her yerde görmenin mümkün olduğu, istanbul'un turistler için hazırlanmış rehber kitaplarına girmesi gereken güzel adam. benim için galata kulesinden farksız artık zira. indigoda onu görmediğim gece bir terslik var anlarım.
  • kendisini enden ve boydan uzatip, sesini kalinlastirdiginizda tadindan yenmeyecektir.
    (bkz: serve hot)
  • (bkz: emrah bala)
  • duydugum kadarı ile abisi ile mekan isleten tatlı insan. cok efendi, cok mütevazi bir adamdır.
  • dirty dirty iken canimiz cigerimizdi. herkesle ilgilenir, ayakustu muhabbetini yapardi. sonralari, yavas yavas cevresi genisledikce insan basina dusen semih azaldi. makine muhendisligindeki guzel hatundan farki kalmadi. yine de canimiz, cigerimizdir. aramizdan bir "celeb" ciksin da varsin, tanimasin.
  • seneler önce myspace'de herkesi arkadaşı olarak ekleyip tuhaf taytlı fotolarını koyup athena vs kliplerinde figüranlık yaparak ismini ve cismini hafızalara kazıdı. şimdi tüm bu emektar çalışmaların meyvesini yiyor. hayat ne garip değil mi vapurlar filan. ibretlik bir başarı hikayesi. tüm üniversite birinci sınıflara seçmeli ders olarak okutulmalı semih akay.
  • toplasan yarım saat muhabbet etmedik ama iyi kalpli ve samimi bir insan olduğuna emin oluverdim.
  • dj'liğini 30 dakika dinledim ve gerçekten, bunu tüm samimiyetimle söylüyorum uzun zamandır bu kadar miksaj yeteneği kısıtlı birini dinlememiştim. kardeşim laptop dj'liği de beceremiyorsanız niye çalıyorsunuz ki? çaldığınız parçalar da top 50'de bulunan hit parçalar ve remixleri, hazır mash-up'ları. tek yapmanız gereken beatmatch onu da beceremiyorsunuz.

alalım arkadaşı, al al al.
  • gördüğüm kadarıyla kendisi burhan altıntop'un dj olmak isteyen versiyonu.
  • universite 2. sinifa kadar gelmis tum istanbul kizlariyla fotografi olan adam. taksim'deki biyikli amca vardi. onun gibi bir sey. gece gezmesine cikan her hatunun mu bu adamla fotografi olur anlamadim gitti amk. fotograf basina 5 tl alsaydi zengin olmustu coktan.
hesabın var mı? giriş yap