• semih saygıner kimmiş diyen yeni nesili aşağıdaki bakınıza bekliyoruz

(bkz: semih saygıner)
  • türkiye'de bilardo bir ara yaygınlaşır gibi oldu. her yere bilardo salonu açıldı. bazıları boktan batakhanelerdi ama kaliteli yerler de vardı.

sonra bittiler. artık hiçbir yerde göremez oldum.
  • şanssız adam semih saygıner'in bir başarısı daha. adam dünya çapında temsil ediyor üstüne şampiyonluk alıyor, mezun olduğu okula yatırım yapmak istiyor hayır diyorlar adam kendini yırttıkça yırtıyor adama sırt dönüp duruyorlar. arda turan denen vatandaş şu adamın yaptığının onda birini yapamadı üstüne elinde silah magandalık yaptı ceza aldı hala el üstünde tutuyorlar adamı.
  • tebrik ederim ama valla öyle çok çığ gibi büyüyen bir destek olmaz. bu adam antipatik. bilmiyorum, güven vermiyor yani. imajını düzeltmesi lazım.
  • haha, antipatik diyenler var. adamın sanat müziği albümü bile var, daha ne yapsın.
  • merak edenler şampiyon olduğu maçın ikinci yarısını linkten izleyebilirler.
  • bilardonun tillahıdır. hitler görseydi almanlık yerine bilardoyu daha çok severdi.
  • geçen sene 2 ıstakayla kaçırdığını bu sene başardı. bravo sana semih amca.
  • semih saygıner ile gurur duyuyoruz orası ayrı bir konu. başarısını da tebrik ediyorum. fakat tanımayan yeni nesilde biraz da kendi payı var sanırım. ünlü ve popüler olmak adına oyunculuk denedi,yarışmalara çıktı,o da olmadı şarkı albümü yaptı. dünya şampiyonu olmuş adamsın sen ne gereği var tüm bunlara. sadece kendi işi ile ilgilense,enerjisini ve ruhunu sadece kendi işine harcasa eminim her şey çok daha farklı olacaktı.
  • hiçbir derde derman olmayan futbol kulüplerini holigan gibi desteklemeye devam edin siz. bu adam sizin o hepinizin desteklediği kulüplerden daha fazla başarıya sahip. tebrik ederim kendisini.
hesabın var mı? giriş yap