• levla'nın hikayesi'nin en güzel kısmı.

bir şey söyleme boşver/öyle güzel gülme yeter/böyle bitecekmiş meger. evre evre kabullenme.
  • müzik, solistin sesi ve sözleri muhteşem güzel. bana beatles şerkılarını anımsattı. bu sözleri ben de yazarım dersin, öyle basit, ama onlar yazmış işte. biten ilişkinin yası ne kadar güzel özetlenmiş, öyle ki yıllardır mutlu bir ilişkim var, ayrılık şarkıları anlamını yitirmişti ancak bu şarkı düşündürdü beni geçmişe götürdü.
  • fatma turgut un sadece " ne tatli " demesi için bile dinlenesi şarkı.
  • albümün bence en başarılı şarkısı... hatta nedendir bilinmez model parçaları içinde bir numaraya koymaktayım.
  • "oyle guzel gulme yeter" diyerek ic burkan model sarkisi. ama cok guzel.
  • ilkokuldan beri kimseden duymadığım söz öbeği. ilkokulda kendi cinsim arkadaşlarım, yanında mutlu olduğum bir kız arkadaşım için bunu söylemişlerdi bana, ki o zaman ne olduğumu kendim de bilmiyordum, sadece aşık olmak dalga geçilecek bir sebep olarak öğrenildiğinden kayıtsız şartsız reddetmiştim. daha sonraki süreçte şu yaşıma kadar baya bir sefer aşık oldum, ancak bu sözleri hiç duymadım etrafımdan. ya gittikçe duygular kirlendi kimse kimsenin halini algılayamamaya başladı, ya da yaşımız geçtikçe çocukluk zamanımızdan daha aptal yaratıklara dönüştük. belki umursamaz olduk, belki aşkın da en saf hali çocukluktaydı.
  • bazı geceler yasaklanması gereken şarkılardan.
  • arabada dinlerken insanin icine fenalik getiren sarkidir. hatta "sen ona asiksin bla bla bla" kisminda insan en sonunda bikip "tabii sana asik olmayacak mal" deme gerekliligi hisseder.
  • ansızın rastlayıp dinlemelere doyamayacağınız, ağlamayacak insanı ağlatacak şarkı. fazla dinleyince eskiyen şarkılardan olmasın diye saklıyorum bu şarkıyı. her sözüyle depresyona girebilirsiniz ama öyle güzel gülme yeter kısmı baya ağır.
  • aşık bünyelerin dinlememesi gereken şarkı ;ben değilim ondan dinliyorum aşık olduğum aşk acısı çektiğim zamanlar dinlesem fena çarpardı. şarkılarda ki en vurucu söz ise '' ona da her şeyim demişsin bana ne kaldı''.
hesabın var mı? giriş yap