• 10 yıl vadeli krediyle aldığım ev.

almadan önce yaa al kredi miktarın aynı kalacak maaşın ise sürekli artacak ödediğin şey kuş gibi kalacak demişlerdi. eh türkiye ekonomisi tarihine bakarsak da doğruydu tabi. inandık.

yalnız ne zam alabildim adam gibi, reel gelirim düştükçe düştü, ödediğim kredi miktarı kambur oldu kaldı. bitmiyor da şerefsiz, bin yıldır ödüyorum sanki ama hala 3 yılı devirmişim. 7 yıl da maaşımın nerdeyse 1/3'ünü gömeceğim krediye. kalan para ise eriyen alım gücümle kuş olup gidecek.
  • (bkz: kilo)
  • 3.90 ken aldığım 500 dolar
  • -samsung akıllı telefon, amiral gemisi, balıkçı kayığı farketmez.tüm modelleri tam bir pişmanlık.

-fiat marka otomobil,

-avm'de yenen iskender kebap. istisnasız tüm avm iskendercileri berbat.
    -
  • (bkz: hp pavilion)
  • (bkz: hp pavilion)

fırını, sobası olmayanlara verebilirim.
  • samsung harici harddisk.

içinde birmiryor yıllık fotoğraf arşivim, yine birmiryor yıldır yazdığım günlükvari öyküler filan vardı. bozuldu hıyar. neyim var neyim yoksa gitti.

bir de o belgeleri daha önce çökerttiğim laptop'umdan zorla geri almıştım. aldığım her dosya (25.000 adet) aynı klasörün içindeydi başta da, yavaş yavaş düzenlemiştim çoğunu. sonra harddisk ile hepsi gitti. yalnız galiba o anıların silinesi varmış. anlamadım.
  • (bkz: sigara)
  • niyet ettim allah rızası için anketimi doldurmaya.

football manager. kendisi sayesinde çalışmadan girdiğim sınavların haddi hesabı yok. ama en kötüsü bütünlemesine 7 gün olan çok zor sınava çalışmayı her defasında bir gün bir gün diyerek erteleyip, son gece zaten çalışmadım bir gecede mi yapacağım diyerek oyunun başında sabahlamamdı. büt saati geldiğinde ise "olm şampiyonluk maçı var, çalışmadım zaten, salla sınavı" diyerek okula gitmemiştim.

seni aldığım güne lanet olsun football manager.
  • (bkz: klitoris ayraci) donanimhaberde yok pahasina satildigini ogrenince almistim. meger bende klitoris yokmus aluminyum.
hesabın var mı? giriş yap