• bir fenerbahçeli olarak üzen pankart,nefret zaten hayatımızda yeterince var,futboldan keyif almak istiyoruz
  • tribünde önümde açıldı çok üzüldüm.

ben çocukluğumdan beri fenerbahçeliyim, gençliğimden beri tribundeyim ve sevdiğim bir sürü galatasarayli var . belki fenerbahçeliden çok hayatımda sevdiğim galatasarayli vardir.

bir insanı sevip sevmeme kriterlerim arasında tuttuğu takımı koyacak kadar suursuzlasmadim.

ali koç yönetimi iyice saçmalıyor. biz medeni insanlar bu düşünceyi paylaşmiyoruz.

ama tarihin gördüğü en rezil fenerbahçe kadrosuna bu pankart yakıştı.

ali koc'tan umutluydum ama zamanında bir besiktas derbisi sonra kendini kaybederek , kıpkırmızı suratla yaptığı " hırsızlar şerefsizler emeğimizi çaldı" açıklaması kafamda aptal ve fevri olduğuna dair soru işareti oluşturmuştu.

fevriligi defalarca tescillendi ama bu pankartla aptalığını da noterden tasdikledi. yakismiyorsunuz bize.

kendi adıma özür dilerim!
  • rıza efendi 2 ekmek 1 süt pankartını açacak kadar mal bunlar. her şey beklenir.
  • kötü insanlarsınız.

edit: iyiler kazandı.
  • bir fenerbahçeli olarak hiç hoş bulmadığım bir pankarttır. benim galatasaraylı arkadaşım olamaz mı? gerçekten çok saçma.
  • spor müsabakaları tarihine kara bir leke olarak geçen en saçma başlangıç seremonisi pankartı.
    başlangıç seremonilerinde genellikle ev sahibi takım kendi tarihiyle, kendi başarılarıyla ilgili güzel ve etkileyici görseller, yazılar hazırlar. sanırım bununla ilgili yeterince veriye ulaşılamadı. (bkz: 404 not found)

fenerbahçeli olmamama rağmen utandım fenerli olsam daha fazla utanırdım. tamam rekabet var, çekişme var ama az da olsa saygı olur, az da olsa zeka pırıltısı katarsın. ya ananız, babanız, arkadaşınız yok mu galatasaray’lı.

her anlamıyla centilmenlik dışı,
    her anlamıyla ötekileştirici,
    her anlamıyla seviyesiz.

bu pankartı açana da, açtırana da yazıklar olsun. fenerbahçe yine fenerbahçe’liğini yaptı. sonra neden bizi kimse sevmiyor. neden acaba?
  • futbolcular ellerinde ırkçılık karşıtı mesajlar taşıyan yazılarla sahaya çıkarken arka planda açılan bu pankart futbolda nefret mesajı olarak tarihte yerini almıştır.
  • hadi taraftarlar duygusal davranıyor böyle bir şeyi düşünüp teklif etmişler, kurumsal kadrosu yok mu kulübün? bir onay mekanizması yok mu? bu nasıl bir aptallıktır.

bir fenerbahçeli olarak gördüğümde yanlış bulduğum pankarttır.
  • dünyanın en anlamsız pankartı olabilir.
    23 şubat 2020 fenerbahçe - galatasaray maçında açılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap