• sokakta yürürken video çeken genç kızlar, şort giydikleri için yaşlı kadının sözlü tacizine uğradılar:

"allah sizin vücudunuza sedef hastalığı, cilt hastalığı verse. ben mecbur muyum, senin pis etini görmeye"

bpt
  • ortadoğu çöplüğünde yeni bir gün.

(bkz: çomaristan)

ben ufakken bizim ülkeyi vallahi böyle hayal etmemiştim.
  • o zaman bakma amına koyim. yaşlı pislik.
  • evet benim pis etimi görmek zorunda değilsin, gözünü kapatmayı dene mesela:)
  • yaşlı kadın da haklı bir yerde. muhtemelen sokakta “ahlaksızlık” görmek istemediği için geçim sıkıntısını göze alıp gitti akp’ye oy verdi garibim. sonuç itibariyle de hem eve ekmek götüremiyor hem cıbıl cıbıl et görüyor. yaşadığı travmayı düşünebiliyor musunuz? allah muhafaza ya dudak dudağa öbüşen iki delüğanlı görseydi?

(!)
  • yaşlı erkek boomer beyanı sandım ne yazık ki daha kötüsü çıktı. kadın bile kadını “et” olarak nitelemiş.

söyleyecek pek bi’şey olduğunu düşünmüyorum. görmek istemeyen yallah arabistan’a aq
  • siz teyzeye bakmayın kızlar
    mümkün olduğu kadar soyunun hatta hiç bir şey giymeyin
    bu sıcaklarda sütyen falan da takmayın free olun
  • dinle ilgili sorun bu işte. insanların hayat tarzlarına karışmayı kendilerinde hak görüyorlar. bu sadece islamiyetin değil diğer dinlerin de problemi. ayrıca bu tiplerin kocaları ekseriyetle sapık olur. herhangi twitter postu altında x hanım sizi emcüklerim şeklinde yazılarını görebilirsiniz. ama kendi karısı ya da kızı kapansın ister.

ağzımı bozacağım ama amk yobaz ablası, ben de bir seküler olarak çarşaflı vs insanları sokakta görmek istemiyorum. gerçekten samimi duygum bu bana göre medeni bir ülkede olmaması gereken bir görüntü. ama bu benim şahsi sorunum sırf ben istemiyorum diye kimseye bunu dayatamam. yıllarca türbanlı bacılarımızı ünilere almadınız sokaklarda sürüklediniz goy goyu yapanlar şimdi tam tersini yapıyor. işte tam bir 3. dünya ülkesi ve vatandaşıyız. sağı solu siyasi görüşü fark etmeksizin 3. dünya ülkesiyiz. çünkü; gücü eline alan hemen kendi gibi düşünmeyenleri sopalıyor.
  • toplumun hali sıcak bir düdüklü tencereye benziyor. kapağını açtığın anda patlayacak. kapağın açıldığı olay ne olacak acaba bilmiyorum; ben herkesin böylesine barut gibi olmasını normal bulmuyorum.
  • teyze sana da o zaman insanlar senin buruşuk yüzünü görmek zorunda mıyım sedef ol diyebilir mi
hesabın var mı? giriş yap