• vay efendim sağlıklıymış nanesiyle aldığım ürünlerden bir daha. çok fazla memnunum o da ayrı ama ne bileyim 3 gün sonra da bunun içindekin bilmem ne maddesi vücutta birikiyormuş diye bir uyarı çıkarsa şaşırmam.
  • teflon tavaya gore daha iyi gorunmekle beraber sonucta tavadir ve artik hayatimda yeri neredeyse kalmamistir...

mutfaktaki seramiklerle ayni desenlere sahip olmasini isteyen sorunlu kadinlari ortaya cikarabilir :/
  • birisinin kafaya vurduğunuzda daha çok can yakar, hatta gebertir.
  • şekli şemali iyi olmakla birlikte yemeklerin tadını bozmaktadır kendisi. tavsiye edilmez.
  • tek rakibi banyodaki mutfaktaki seramiklerdir.

ev doldu tasti hala aliyorum efendim, durduramiyoruz.

ustelik 15 sene evvelinin teflon populeritesini andiriyor gidisati

bakalim bundan ne cikacak.
  • teflon un icerisindeki sagliga zararli pfta-ptfe maddelerini icermeyip (teflon zaten bir cesit plastik turevi, cok isitildiginda zehirli gaz ortaya cikariyor) buna ragmen yapismadigi icin tercih edilesi tavadir. biraz daha pahalidir ama yediginiz seyin kalitesi kadar onu icinde pisirdiginiz seyin kalitesi de onemlidir.
  • yapışmaz diyorlar ama, yapışır. bir yapışmaz, iki yapışmaz, üçüncü de yapışıyor.
  • yapismaz. yapistiran ya kalitesiz mal almistir ya da beceriksizdir. omlete, krepe havada 4 takla attiramiyosan bununla, beceriksizsindir.
  • anneme, her anneler gününde evin ihtiyaçlarını alan bir naturel öküz olarak bu sene gözüme kestirdiğim hediye. geçen sene aldığım tava da çok güzeldi ama hem teflon hemde biraz yaktım.

fiyatları kaliteli teflon tavalara kıyasla makul seviyede. birde önemli ipucu; dün baktığım bir tavanın etiketinde "orta ve kısık ateşte kullanınız" diyordu. yüksek ateşte metal/seramik genleşmesi falan (şimdi bu saatte bilimsel açıklama s.çmayayım) olayları var sanırım(?).
  • nano teknoloji ürünü güzel alet.
hesabın var mı? giriş yap