• bomboş spiker booooomboş... at yarışı anlatıyor sanki amk...
  • bugun startta da leclerc ile vettel'i karistirdi ve heyecani yasatmak yerine laf toparlamaya calisti.

hamilton degil sonucta hata yapabilir.
  • anlatışını çok beğenmiyorum.

at yarışı, futbol maçı sunar gibi bağırınca iyi spiker olunmuyor. tek başına yarış sunma hevesi sıktı artık. 50-60 turluk yarış izliyoruz ama bir tane bilgi sunmuyor izleyene. hafta içi neler oldu sıralama turları sonrası antrenman sonrası neler yaşandı yok. sadece o onu geçti bu bunun arkasında drsyi açtı mesafeyi azalttı. 20 tane pilot var ama koca yarış sadece popüler isimleri söylüyor. keşke işsiz biri olsa da kaç kere pilotların adını söylediğini saysa. vettellin raikkonenin alonsonun adını norris, leclerc, ricciardo ve sainzdan daha çok söyledi. neden çünkü bu adam yaşlandı artık. o yüzden yaşlı kurtlara saygısı sevgisi büyük..ama yeni nesil pilotları sevmiyor bu herif. anca norris 35 yaşını geçecek ki ciddiye alsın.

tamam hadi haas ve williams pilotlarının pek olayı yok. e amk tsunoda denen adam ilk yarışında teker teker önundekileri geçerek puan aldı. yarış içinde ne bir bilgi verdin bu adamla ilgili ne de heyecan katarak anlattın.
  • yeni sezona kötü bir performansla başlayan f1 spikeri. normalde anlatımını severim, eurosport ve s sport'ta diğer tüm sporları orijinal dilinden izlememe rağmen f1 yarışlarında dili değiştirmiyorum kendisini dinlemek için. ancak maalesef bugün çok iyi bir gününde değildi. üstteki yazarın bahsettiği gibi yarışı izlerken ben de tsunoda ile ilgili birkaç bilgi vermesini bekledim açıkçası. bir de sezon öncesi testleri pek takip edemedim işlerin yoğunluğu nedeniyle, testlerden biraz daha fazla bahsedebilirdi belki.

yarışın sonunda verstappen'in hamilton'a yol vermesi olayı ise epey talihsiz oldu kendisi için, yarışı izlerken sıradan bir izleyici olan ben bile bir sorun olduğunu ve verstappen'in hamilton'a o şekilde geçilmesinin normal olmadığını anlarken spikerin bunu yakalayamayıp hamilton'un normal bir geçiş yapıp kazandığını sanması ve anlatması epey talihsiz oldu.

nazarlık olur umarım bu yarış kendisi için, her şeye rağmen ağzına sağlık serhan acar, bundan sonraki yarışlarda takibe devam.
  • tamam diyelim beğenmeyenler haklı. yalnızca bir yarış başka spiker gelsin, özellikte trt spikeri, sonra adama tapacak hale gelirsiniz. gayet iyi bir spiker, kötü yarışı bile izlenebilir hale getirebiliyor. kıymet bilmek lazım
  • hiç okay karacan ve serra demirkol görmemiş yeni nesile göre en iyi f1 sunucusu.

en başından beri söylüyorum, bu herif malın önde gideni. f1 ile ilgili en büyük numarası, ana akım medyada yayınlanan yabancı yapımlardan yarım yamalak anladığı kadarıyla çevirip türkiye'deki f1 hayranlarına satmaya çalıştığı uyduruk magazin bilgileri.

f1'i kendi dahil olduğu barzo futbol çevresi ile karıştırıyor.

f1'in güntekin onay'ı. tamamen yapay, tamamen boş, tamamen traş.
  • içindeki hamilton aşkını gizlemekte zorlanan f1 spikeri
  • alt alta birisi red bull diğeri hamilton fanı demiş. demek ki adam gayet objektif anlatıyor, sizin gözünüz fanatiklikten kararmış.

hiçbir taraf tuttuğuna inanmıyorum ama yarışlarda her şeye yetişemediği aşikar. geçen sene ilk yarışın en heyecanlı anlarında hamilton'ın beş saniye ceza almasıyla lando'nun farkı kapatarak 3.lüğü kovaladığını kaçırmıştı. bu senenin ilk yarışında yine en heyecanlı anlarda ise verstappen'nin hamilton'a yol verdiğini gözden kaçırdı. sezon boyunca ister istemez yine daha neleri kaçırıp özür dilemek zorunda kalacak kim bilir. yapma abi bunu artık hem sana hem izleyenlere yazık al yanına birisini. formula 1'e ilgi o kadar arttı, s sport güzel bir fiyatlandırma politikasıyla arzı karşılıyor tek anlatıcı ısrarına ne gerek var?

tofsed genel sekreteri ve s sport spikeri olan, her işi tek başına yapmaya çalışan formula 1'in sevilen ismi.
  • sozlukten debe’ye giren entry’lerden 2 haftada bir surekli gordugumuz kadariyla bu işin iki cozumu olabilir:

1. bu adam mal ve işini yapamiyor. kanala mektup yazin sikayet edin.
    2. gidin yarislari ingilizce izleyin, cahil misiniz?
hesabın var mı? giriş yap