• güzel geçen bir gecenin ertesinde sabah işe yetişmek için sevgiliyle acilen evden çıkarken iç çamaşırlardan birini evde farkında olmadan bırakmak. bazen de bu sütyen öyle bir yere düşürülür ki sittiin sene bulamazsınız. ve günü gelir ev taşınırken bulunur ve erkek arkadaşınızdan da ayrılmışsanız erkeğin vay haline..çünkü hayatında yeni biri vardır ve o sütyense o bayanın ölçülerine uymuyordur. erkek eğer biraz aptalsa hemen atılır:
    -sevgilim dolabın arkasında ki sütyenini buldum
    - ah çok mersi hayatım-daa ama bu benim diil
    - aa olur mu canım senin işte. siyah sütyenin..
    - hayır diil bak bunun numarası 80 ben 95 giyiyorum. çabuk söyle kimin bu sütyen..
    - şeeyy yanii kem küm..

ve film mutsuz sonla biter..
  • geri geldiginizde sevgilinizi kafasinda sutyenle yakalamaniz olasiligini arttiran eylem. hemen cinsi sapiklikla suclamayin cocugu cocukken weird science filan seyretmistir.
  • donsuz sutyensiz ooyle lamur lumbur eve donuldugune isarettir
  • kucuk goguslu bir kadin olduguna dair ipucudur. zira buyuk goguslu bir hatun sutyenini unutmaz .unutamaz
  • ben de sütyenimi unuttuğum için eski sevgilim terk etmişti beni. "yazıklar olsun kırk yaşında adamsın, yakışıyor mu?" diye bir de kalaylamıştı beni.
  • evimde 3-5 tane var. buradan sesleniyorum. sütyenleriniz bende gelip alın. 3 kırmızı 2 beyaz renk.
  • karısı farkederse sıkıntı çıkar.
  • ulan hadi bu isi yapiyosunuz bir de marifet gibi anlatiyor musunuz? yaziklar olsun
  • burası benim mekanım dercesine bölgesini işaretliyordur
hesabın var mı? giriş yap