• bakarsa veya baktırmazsa iki tarafta bir şekilde kaybedecektir.

ben vakti zamanında izin veriyordum fakat ota b...ka laf ettiğini fark ettiğim an gözüm gibi saklamaya başladım. gerek yoktu. bence vermeyin.
  • arkadaşlarımın beni küçük düşürücü bişey yazmasından ve sevgilimin görmesinden korkardım hep nedense ( normalde olmayan bi olay). o yüzden bi tık gereksiz gerginlik oluşurdu hep.
  • saçmalıktır.başıma gelmedi.gelirse anında tekmelerim zaten.saklayacak bir şeyim yok karıştırsın yazan arkadaşlara söyleyeceğim birkaç şey var.siz bir bireysiniz ve özel hayatınız var.o kişi partneriniz bile olsa böyle bir şeye izin vermemelisiniz.kendinize saygı duyun ve bunun gibi taleplerde bulunan insanlardan uzak durun tavsiyem.
  • çok da garipsenecek bir şey değil ama hiç gerçekleşmediği bir ilişki tabiki daha güzel
  • bir şeyler karıştırdığınızdan şüphelenmesi veya kendisi bir şeyler karıştırdığı için hedef şaşırtma çabasıdır.
  • bir erkek olarak telefonuma bakilmasini istemezsem veya kendim bakmak istersem sozlukte kadin dusmani ilan edilecegim baslik.

ayni sekilde aksam arkadaslarimla cikmak istersem sorumsuz bir birey ama sevgilimin cikmasini istemezsem barbar bir ortadogulu olacagim.

yine ayni sekilde karsi cinsten arkadasim olursa duygusal masturbator ama sevgilimin karşı cins arkadasi olmasina mudahale edersem barzo olacam.
  • bundan rahatsız oluyorsan bir bok yemişsindir bence, durduk yere neden telefonuna baksın de mi, benim telefonuma gayet de bakabilir, güvenmiyorsa onun suçu değil benim suçumdur.
  • kabaca 10 - 15 yıl öncesinde kalmış homo erektros ve homo kezbanos hareketleri. ilk olarak güvenmediğiniz bir insanla birlikte olmayın. ikincisi siz telefonunu, sosyal medya hesaplarını neyi karıştırırsanız karıştırın! yapmak isteyen yapar ağa. ki? çok itici bir hareket oda ayrı mesele. yani ne telefonunuzu verin, nede karşı taraftan telefonunu isteyin.
  • kişisel alana saldırıdır. istediği kadar karıştırabiliri seçenler, evrende işgal ettiğiniz alanı ve kütlenizi sorgulayın. birisini ne kadar severseniz sevin ona özel alanınıza yayılsın diye izin vermek kendinizi hiçe saymak ile eşdeğer. benim mevcudiyetimi istediğin an kendininki ile yer değiştirebilirsin demek. kaldı ki çok sevdiklerinizden bile ayrılıp hemen yeni sevgili bulabilirsiniz. bu seferde onun ellerine teslim edeceksiniz. yani elden ele.
  • telefon sahibinin tartışma veya açıklama zorunluluğu olmasın diye istenmeyeni gizlemeye veya yalan söylemeye başlaması ile ilişkiyi devam ettirecek taleptir.
hesabın var mı? giriş yap