• neden almayayım mal mıyım? cevabını canı gönülden iletmek istediğim soru.

(bkz: sözlükte soru sormak)
    (bkz: sözlüğü forum olarak kullanmak)
  • alıp çöpe atarım. almayanlar hem meriç hem de çevre düşmanıdır.
  • benden düşmesine de gerek yok. yerde para gördüm mü alırım.
  • bırak 50 kuruşu yerde bulduğum patatesi bile aldım. kıştı ve yerler karlıydı o bakımdan temiz olur dedim yoksa ölücülükten değil. *

t: evet. o patatesi kızarttım tadı halâ damağımda. hapur hupur yedik kız arkadaşımla.

edit: 400. entrymin bu olmasını istemezdim ama hayat...

edit2: ne kadar çok yerden patates soğan alan varmış mesajlara bak...
  • almayınca daha mı erkek oluyorsun yoksa parasının kıymetini bilmeyen bir keriz mi?
    50 kuruşa tenezzül etmeyen zengin mi oluyorsun, yoksa kibirinden yere eğilip almayan mı?
  • gecelik faiz bile işletirim.
  • 10 kuruşum düşse alırım. devir kötü arkadaşlar.
  • bende düşürsem yolda da görsem alırım,

evde sadaka kutusu var oraya atarım, o beğenmediğniz 5,10,25,50 kuruşları sizde toplayın her ay bir yardıma muhtacın eline sıkıştırın.
    sevgili, eş,dost ayıplıyorsa sorun ondadır
  • burada “atatürk’ün yüzü yere gelmesin diye alırım” deyip martaval anlatanların ve onu destekleyenlerin; hep o eleştirdikleri erdoğan ve erdoğancılarla aynı zihniyetler. g20 zirvesi’nde devlet yöneticilerinin yerlerini göstermek maksadıyla yerlere ülkelerin bayrakları konmuştu. orada liderler arasında sadece recep tayyip erdoğan ülkesinin bayrağını yerden alıp, öptü, başına koydu ve daha sonra cebine koydu. işte siz tam olarak bu zihniyetin tezahürü olduğunuzu düşünüyorum. yine bu entryi favlayanların, erdoğan’ın bu hareketine güzelleme yapanların aynı zihniyetteki moronlar olduğunu düşünüyorum. aslında o lümpen, cahil ve akılsız dediğiniz avam tabakayla aynı özellikleri taşıyıp, farklı motivasyonlara sahipsiniz. demagoglarca, sözümona sahip çıktığınız; milli ve manevi değerlerinizin okşanması, kamçılanması ve sizin gerçekten bunlara kanıp, bunun istismar edilmesine izin veren, duygusal moronlar olmanıza acıyorum.
hesabın var mı? giriş yap