• biz sevgilisi olmayana bile açılamazken elalem şemsiye olmuş. saygılar diyemeyeceğim, midesizsiniz ibneler.
  • çocuk açıldım diyor , yasak aşk yaşama teklifi sundum demiyor! karşısındaki kız kaliteli ve de birlikte olduğu kişiyi seven biriyse zaten; olabilir bu normal bir durum ama ben aynı duyguları paylaşmıyorum der. bu kadar basit ! direkt orospu çocuğu tanımlaması yapılıyor ve onlarca fav alınıyor. hepiniz mi ergensiniz anlamıyorum cidden .
  • her ne olursa olsun bu yuzdendi su yuzdendi gibi avamsikik sebeplerle sevgilisi olan kiza acilinmaz.

ya ayrilmalarini bekleyeceksin, ya da siktirip baska kiza gideceksin.

biz bunun gibilere piç diyoruz.
  • orospu cocuklugudur bunun birde evli olana acilan modelleri vardir
    (bkz: 30x orospu cocuklugu)
  • sevgilisi olan hatta birgün sonra düğünü olan kevaşeleri sikmekle övünen gavatları tanımamıza sebep olan eylem.

umarım senden çok daha başarılı bir sanatçının eserleri senin için problem oluşturmaz. insan yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. bilmediğin çok şey var çok.
  • susmanın ve kanka ayağı göt ayağı yapmanın delikanlılık sayıldığı, hissedilen duyguların gizlenerek çözüme kavuştuğu ve toplum tarafından piç, orospu çocuğu, şerefsiz gibi sıfatlara layık görülen hareket.

kızcağızın tepkisi ve kararı, bütün durumları etkileyen bir yetki niteliğinde olmalıdır. kızımız ne derse odur. halihazırdaki ilişkisini bitirmek yahut bitirmemek, fekat aldığı kararları insanlara açıkça ifade etmek mecburiyetindedir. orospuluk yapmak veya yapmamak onun elindedir.

editse edit lan!
  • çalma komşunun kapisini parmağınla, kirarlar kapini omuzla. dikkatli olmak lazım.
  • sana yapılmasından hoşlanmayacağın şeyi başkasına yapmayacaksın.
  • haysiyetsizliktir, şerefsizliktir.

pişman değilim demek ise midesizlik ve gavatlıktır.
  • sonuç nedir? en önemli kısım atlanmış. kız kabul ettiyse bu adama edilen küfürler boşadır. gidin sevgilisini meriçlerle aldatan kıza sövün. bu mevzuda sorumluluk, ilişkisi olan insandadır.
hesabın var mı? giriş yap