• para pul önemli değil ya. biri de şunu yazmış: acun bu görgüsüzle evlendiğin için gözümden düştün. ya kardeş acun evliyken, çocuğu varken ailesini bu karıyla aldatınca karısına ve çocuğuna hiç mi acımadın ey insafsız? ama metres görgülü olsa normal bir ilişki olacaktı dimi bravo. paraya gelince sizler survivor filan izlerseniz bu karı sizin paraları daha çook yer :)
  • gündemi esir alan görgüsüz insan. hayatımda ne acun izledim ne şeyma takip ettim, patronumun st-tropez'e gitmesinden mütevellit instagram'da st-tropez girdilerine bir bakayım dedim, aman tanrım esir almışlar. paris'de doğup büyüyen adam sanki hepsi... bir havalarda. neyse, bir psikolog arkadaş geldi, biraz lafı geçti. şeyma için söylediği şu; annelik koruma iç güdüsü erkeklerin üreme içgüdüsünden yüksektir, ve anne güçlü ve devamlı nitelikte koruyucu baba'yı bulduğu için yapmacık da olsa çok mutlu.
    yapmacık da olsa demesinin sebebini sorduğumda, arkadaşım dedi ki; kız acun evli iken metres olarak acun'la ilişkiye başlamış, bu durumda kendisi de aynı duruma düşebileceğini biliyor, yani muhtemelen acun güçlü erkek imajı çizdiği için (parası vs) zeynep hanım'dan daha güzel bir dişi buldu ve evliliği devam ederken şeyma ile birlikte olarak evlilik dışı çocukları oldu. şeyma'da bu durumda bir adamla evlendiğini biliyor ve ileride güzelliği geçince acun'un aynı şeyma da yaptığı gibi daha genç daha sağlıklı vs arayacağını biliyor o yüzden yapmacıkta olsa mutlular. daha detaylı bilgi için. (bkz: the red pill)
  • sözlük de bu kadın da artık gına getirmiştir.

şeyma subaşı kim ki insanlar bunu kıskansın.
    "bize ne ya" diyemem çünkü sıçtığı boka kadar gözümüze sokuyor.

bunu takip etmesek keşfette keşfette olmasa televizyonda orda burda şurda

bugünkü türkiye'de normalleştiriliyor bunlara kafar yoralım isteniyor

başarılıyor.
  • bu ilişkide şeyi yiyen şeyma değil acun'dur.
    geçmiş olsun.
  • hay amk kimmiş bu kadın ya?? şeyma'nın gelinliği, şeyma'nın donu, şeyma'nın çorabı! bir de kadın üzerinden ahlak dersi verenler var yeter amk!
    ya nikah olunca bütün pislikler örtülmüyor mu bu toplumda? her şey unutulmuyor mu? ee tamam. bunlarda evlenmiş artık. adam demek kadını o kadar ahlaksız bulmuyor. hem çocuğunun annesi hem de eşi oldu artık. size ne ya?

yok erkek beyniyle düşünmüyormuş, yok acun çok zengin diyeymiş, yok metresmiş. ya neyse ne. siz sayfalarca şey yazınca "evet. biz çok yanlış yaptık, allah belamızı versin" mi diyecek bu insanlar. yoo gayet keyifleri yerinde. eğer kadın, adama şantaj falan yapmıyorsa araları da gayet iyi görünüyor.

ne yaşadılar, neler oldu biliyor musunuz? ben bilmiyorum. eğer bu adamın bir önceki evliliğine yakinen şahit değilseniz, eski eşini, eski hayatını birebir bilmiyorsanız, ilişkileri nasıl başladı. nasıl ilerledi gözünüzle görmediyseniz siz de bilmiyorsunuz. şahsen, kulaktan dolma, sağdan soldan uydurma şeylerle gelip burada veya sosyal medyada ahkam kesme hakkını da kendimde bulmuyorum. eğer dışlamak, kınamak, itelemekse niyetiniz yok sayın böyle insanları. onların hakkında konuştukça, paylaşım yaptıkça, hakaret ettikçe farkında olmadan yüceltiyorsunuz.
  • kendi dugununde paylastigi videoya (bkz: ve herkes benim icin burada) yazan kadin.

insan belki baska bir zaman kendini boyle gorur de, dugunde "biz" diyememek nedir? "ve herkes bizim icin burada" diye sevinip dans etmek cok mu zor?

benim esim dugun gunu bunu dese cok incinirdim. acun ilicali dusunsun.
  • standart yurdum ünlüsü olan gereksiz kadın. vasıfsız, gereksiz, cahil...kıskanmanızı cidden anlamıyorum ama. acımanız gerek böyle tiplere.

çevrenize baktığınızda, bunlardan bol bol göreceksiniz zaten. arabası var diye, apachi elemanlarla takılan hatunlara bir bakın.

iktidarsız kocasını, öküz bir adamla aldatan; kocası mevki sahibi olduğunda ''kocacım'' diye ona tıpış tıpış dönen; aldattığı öküz adam mevki sahibi olduğunda da (ekstra bin lira için) ''aşkımmm'' diye ona geri dönen ultra ''feminist'' ve ''kariyerli'' hatunlar gördü bu gözler.

etraf, ''gold digger'' dolu. kafanızı kaldırın, şöyle bir bakın. başarısız, parasız adamı seven kaç tane hatun var.

kadın, kafasını ve bilumum yerlerini iyi çalıştırmış işte. farkı, en kalantörünü bulması.

size düşen, bu ve benzerlerine acımak ve acun'un kanallarını izlemeyerek para yollarını bir nebze olsun kesmek olacaktır. gerçi, sol frame'de 500 adet entry girilen survivor oldukça bu zor.

haydi bakalım, çok sevdiğiniz işlerinizde, mükemmel maaşlarınızla çalışmalara devam. zenginlere daha çok para kazandırılması lazım.
  • takip etmediğim kadın. takip ettiğim mizah içerikli instagram hesaplarından acunun bitse de gitsek bakışlarını görünce kendisi adına utandım. sonra burda yazılanlara bakınca storylerini merak edip onlara baktım. şeymacun acunla evlendiğine değil, acunla evlenince yanında getirdiklerine bu kadar seviniyor, o çok belli. yaklaşık 20 story'de 1-2 yerde gördüm zira acunu. acun asgari ücretle atatürk oto sanayide çalışıyo olsaydı yüzüne bile bakmayacaktı tabi ki.
  • kocasının kendisini sahneye davet ederken önce içinden bir "şeyma" diyip es verip ardından sesli şekilde "şeyma ılıcalı" demesi bence bu düğünün en ezik anıydı. yok yok şeyma'nın acun'un önünde saçma sapan hareketler yaparak ettiği ve acun'un sanki orada değilmiş gibi yaptığı hareketler bence bu düğünün en ezik anıydı hımm yok yok bence bu düğünün en ezik anı gelinin damattan çok ne olduğunu anlayamadım arkadaşlarıyla dans etmesiydi.

acun bu düğünü şeyma istediği ve intihar falan etmesin diye yaptı sanırım. bu yüzden yurtdışında yapalım da cumhurbaşkanıyla başbakanla falan uğraşmayalım demiştir mutlaka. bu arada daha balayı var biz bıktık bu kadını her yerde görmekten. yeter!
  • son 1 yildir modaya olan ilgimden ( ve kendisinin acun'un paralarini en guzel
    markalarda yemesi ve tanitmasi sonucu) instagramdan takip ettigim ve o kadar paranin icinde kendine +1 koyamamis varos, cahil, gorgusuz, ezik kadin. dugune girmeden daha sunlari eklemek istiyorum. yanilmiyorsam uzun yillarca miami'de yasamis. keza ben de ayni ulke topraklarinda yasayan biri olarak bu kadar rezil ingilizce konusmasini( dogrusu konusamamasi) bu kadar varligin icinde bir arpa boyu bile yol gidememis olmasini utanc verici buluyorum. turkcesi de en az o kadar berbat.
    tvlerde, kapatma olmasi sebebiyle acun bosanana kadar gozukmuyordu, zaten sanirim cogumuz da tanimiyorduk. ne zaman ki bosandi acun, kendisi fink atmaya basladilar. gerek hayatta yaptigi en iyi seylerden biri olan voleybol oynamasiyla gerek o ses veya survivor sms lerini guzel guzel tasarimcilarla yemesiyle olsun.
    bi kac ay evvel verdigi bir roportaji okudum; guler misin aglar misin skeci geldi aklima. bu kadar vasat bu kadar bayagi cumleler ancak sanirim onun gibi bir kadin tarafindan kurulabilir ama bence onun dibe vurdugu gece bu gece oldu en azindan benim nezdinde. ınstagramda paylastigi her story kendi arasinda eziklik ve ciglik yarisina girse hangisi kazanir bilemiyorum. gorgusuz insanlari anlamaya calisiyorum. hic sahip olmamis olmak ve parayi bulunca akli oynatmak olabilir ama bu kadar paranin icinde bu kadar sure yasayip hala bu kadar zavalli nasil kalinabilir ki! gercekten zorlaniyorum anlamakta. bir de zorlandigim birsey var ki acun salak bir adam degil, ama peki niye en salagi acun!? niye!!?
hesabın var mı? giriş yap