698 entry daha
  • bugünkü performansını dinlerken ben utandım, kendisi nasıl utanmadı, anlayamadım. rezalet. zaten ses yok, üstüne detone(fazıl say doğru demiş, boşuna kızmışım), senkronizasyon da gitti. tam anlamıyla rezalet, orkestraya acıdım resmen.
  • referandum öncesi oyunu açıklamış olmasında hiçbir bir sakınca veya eleştirilecek yan yok, hepimiz burada onun kırk yılda bir yaptığını her gün yapıyoruz. ancak neye oy vereceğini bilmediği anlaşılabilecek açıklamalar yapması nedeniyle bana ibrahim tatlıses'in oyunu açıklamasından farklı gelmedi beyanı. ibrahim tatlıses de, "değişim iyidir." dedi sadece, o kadar. sezen aksu'dan daha fazlasını bekliyor insan, madem aksi görüşü tümden alnı lekeli diye kestirip atıyor, bir şeyler biliyor gibi konuş o zaman ya da tercihan hakikaten bil. bu nedenle çok kızdım kendisine. bu arada kendisi de sanıyorum alnındaki lekeyi çıkarmaya fırsat bulabildiği için çok sevinçli zira: (bkz: #20302608) acaba buradan hareketle, "iktidar kimin elindeyse, sezen aksu onun yanındadır." diye bir çıkarım yapılabilir mi, gerçekten bilemedim.

bunun dışında, sokak tabelasını sökmek gibi çiğliklere neden başvuruluyor anlamadım, sokağa adı siyasi duruşu nedeniyle mi verilmişti sanki? bir zamanlar çok güzel şarkıları vardı, onun hatrına verildi herhal ve o şarkılar hala dillerimizde, her ne kadar şimdi onları doğru düzgün söyleyemiyorsa da. bu açıdan türkiye'deki siyasi fanatizmin kurbanlarındandır.
3866 entry daha
hesabın var mı? giriş yap